Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Імперія наносить черговий удар
  Тетяна Венгрова, завідуюча бібліотекою-філією №11
  28 Листопада 2017 р.

  Коли починаєш розповідати, що таке настільні ігри, то більшість людей відразу називають шахи, шашки, доміно або гральні карти. Дехто пригадує примітивні ігри в стилі «кинь кубик та зроби хід», або «Монополію». Але світ ігор дуже різноманітний і багатожанровий. Як і комп’ютерні ігри, настільні ігри мають прихильників різного віку. Чимало з них являються предметом колекціонування. Особливо це відноситься до різновиду воєнних настільних ігор ­ – варгеймів з мініатюрами та фігурками бойової техніки.

  У бібліотеці-філії №11 Хмельницької міської ЦБС протягом листопада проходили інтенсивні тренування гравців космічного варгейму «Star Wars X-Wings». В основі цієї гри лежить сюжет знаменитих «Зоряних війн», а саме, фантастичні космічні баталії що проходять між зоряними піратами, Імперією та Альянсом.

  Отож, 6 учасників ігротеки приходять зі своїми мініатюрами: базовими та додатковими наборами космічних кораблів та картками пілотів. На столі розміщується космічне поле, гравці обирають фракцію на боці якої будуть вести бій і розкладають мініатюрні фігурки зорельотів та картки пілотів. Кожен пілот має свій рівень майстерності та особливі здібності. Кожен космічний корабель має свої характеристики. За допомогою спеціальних дисків-крутилок гравці таємно від супротивників вибирають маневр для кожного свого зорельота. Політ розпочинають найменш кваліфіковані пілоти, а закінчують аси.

  Після фази маневрування можна і постріляти, тут першими стріляють найбільш досвідчені пілоти. Відстань атаки визначається за допомогою спеціальної лінійки, а кут обстрілу залежить від картки пілота. Атакують кидаючи червоні кубики з спеціальними  значеннями: промах, критичне та звичайне попадання. Гравець, на якого напали, може захиститися викинувши зелені кубики, які дозволяють ухилитися або пом’якшити пошкодження. Одна партія триває близько години, кожна ігротека складається із двох-трьох партій.

  «Ми готуємося до офіційного турніру по «Star Wars X-Wings», який відбудеться 2-3 грудня у Вінниці, – розповідає організатор ігротек Дмитро Бобир. – На минулому турнірі наш гравець здобув друге місце і ми надіємося, що і цього разу повернемося з перемогою».


  Філія №4
  Філія №4
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Нові книги у першому кварталі 2015 р.
  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр