Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Поліція і Спільнота: міські бібліотеки долучилися до нового проекту
  Тетяна Венгрова, завідуюча бібліотекою-філією №11
  4 Грудня 2017 р.

  Поліція і Спільнота – так розшифровується новий проект «ПОЛіС», до якого долучилися Хмельницька міська централізована бібліотечна система та чотири громадські організації міста: ГО «Молодь за краще майбутнє», ГО «Есперо», ГО «Хмельницький молодіжний клуб розвитку», ГО «Агенція сталого розвитку «Астар» (адміністрування проекту у м. Хмельницькому).

  Проект націлений на покращення взаєморозуміння, руйнування стереотипів та налагодження співпраці між поліцією і громадою міста. Представники організацій пройшли дводенне навчання у форматі воркшопу у Львові, під час якого зустрілися з представниками Департаменту патрульної поліції України та обговорили реформу та її впровадження в Україні. Протягом трьох місяців учасники спільно з патрульною поліцією Хмельницького будуть проводити заходи.

  За словами Тетяни Венгрової, учасниці проекту: «П’ять бібліотек-філій Хмельницької міської ЦБС у різних мікрорайонах міста проведуть заходи, учасниками яких стануть активні громадяни, студенти, підлітки, учні старших та молодших класів. Вже 14 грудня бібліотека-філія №13 проведе векторний діалог «Моя поліція. Співробітництво в дії». Старшокласники та студентська молодь отримають відповіді на конкретні запитання від представників патрульної поліції та представників відділу у справах неповнолітніх. Центральною темою буде порушення проблематики соціальної толерантності до явища сімейного насилля. Решта заходів буде проведена згідно робочого плану протягом грудня 2017 – березня 2018 року».

  Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.


  Відкриття туристичного сезону
  Відкриття туристичного сезону
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Новинки грудня 2017 р.

  Шановні любителі книги! Упродовж грудня 2017 року фонди бібліотек Хмельницької міської ЦБС поповнились новинками, що безкоштовно надійшли за Державною програмою «Українська книга» та творами подільських письменників. Усі видання виключно українською мовою.

  Чекаємо Вас у міських бібліотеках.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр