Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Подільська Шевченкіана
  Людмила Дуда, завідуюча бібліотекою-філією №8
  10 Березня 2016 р.

   

  Національна премія України імені Тараса Шевченка  найвища державна нагорода, встановлена для нагородження за найвидатніші твори літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, які є вершинним духовним надбанням Українського народу, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам'ять народу, його національну свідомість і самобутність, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

  У День народження Тараса Шевченка, 9 березня, Україна дізнається імена нових Шевченківських лауреатів (список публікується у пресі). 

   

  Вшановуючи пам'ять Тараса Шевченка, подоляни з любов'ю згадують всі місця, пов'язані з перебуванням Великого Кобзаря в наших краях. Він як мислитель, як совість української нації вніс великий вклад  у культурну скарбницю українців.

  У цьому році відзначається 55 років з часу заснування Шевченківської премії. З цієї нагоди 10 березня у бібліотеці-філії №8 відбулось віртуальне знайомство учнів 16-ї групи обласного ліцею-інтернату з поглибленим вивченням наук з лауреатами «Національної премії України імені Тараса Шевченка», подолянами: Миколою Бажаном, Павлом Гірником, Ольгою Басистюк-Гонтар, Володимиром Маняком. Це лише частина лауреатів, а їх загалом 19.

  Високу майстерність слова показали і лауреати обласної премії імені Т.Г. Шевченка: Микола Федунець, Микола Мазур, Григорій Храпач, Микола Магера, Микола Кульбовський, Олександр Відоменко, Віталій Міхалевський. Усі присуттні відчули геніальність і доступність віршових та мистецьких творів продовжувачів Шевченківського слова, їхню безмежну любов до України.


  Філія №13
  Філія №13
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книжкове мереживо

  Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек міста. Цікаві, сучасні, пізнавальні, а також книги з AR технологіями – книги, які оживають!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр