Пункт доступу громадян (ПДГ) Хмельницька міська централізована бібліотечна система Пункт доступу громадян (ПДГ) Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Проєкти та програми
  Пункт доступу громадян (ПДГ)

  Пункти Доступу Громадян – це інформаційні Центри, відкриті у бібліотеках України, де громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес. Детальніше про Проект можна дізнатися тут.

  Мережевий ПДГ-блог: «Доступ громадян до інформації органів державної влади: роль бібліотек»: http://govinfolibrary.wordpress.com/
  Сторінка Мережі ПДГ на Фейсбуці : http://on.fb.me/xHNrY0

  У Хмельницькій міській ЦБС учасниками Мережі ПДГ є центральна бібліотека, філії №2, №7 та №14, де користувачі можуть отримати кваліфіковану допомогу з пошуку офіційної інформації.

  Шановні читачі! До Вашої уваги: 

   


  Бюлетень від Національної юридичною бібліотеки (НЮБ) Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського "Громадська думка про правотворення" / Бюлетень оперативних матеріалів на базі аналізу правової електронної інформації

  №5 (41) (квітень 2013 р.)


  25.03.2013

  У березні 2013 року Програма сприяння Парламенту видала нову публікацію:  
  "Довідник організацій і проектів сприяння та підтримки демократичного розвитку парламенту".

  Завантажити файл Довідника можна ТУТ


  22.03.2013

  Загальнонаціональне опитування «100 днів парламенту: думка громадян і експертів».

   

  Загальнонаціональне опитування  провели  Фонд  «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва разоміз Київським міжнародним інститутом соціології   з    5  по 13  березня 2013 року. Польовий етап тривав з 6 по 12 березня 2013 року. Опитування проводилося в 109 населених пунктах (PSU), в усіх областях України та  Автономній Республіці Крим. Методом інтерв'ю опитано 2037 респондентів за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.  Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.


  24.10.2012

  У 5-ти випусках Вісника, підготовленого Українським незалежним Центром політичних досліджень (УНЦПД), оцінюються позиції таких сил, як Партія регіонів, КПУ, УДАР, Свобода та «Батьківщина» (об'єднана опозиція), що сукупно дозволить спрогнозувати спектр ідейної палітри та побічно оцінити ідейно-політичні орієнтації населення України.

  Вісник будується як оцінка параметрів, що дозволяють судити про організаційну та електоральну стійкість партії, про її ідейні принципи, про бачення нею місця і ролі держави в економічних та соціальних процесах, ролі демократичного розвитку, про ставлення до крупного капіталу та умов його присутності, про зовнішньополітичні орієнтири.

  Електронні бюлетні "Твій вибір – 2012":

  Випуск №1. Комуністична партія України
  Випуск №2. Удар
  Випуск №3. Свобода
  Випуск №4. Об'єднана опозиція «Батьківщина»
  Випуск №5. Партія регіонів


  17.09.2012 

  Чергові видання інформаційно-аналітичних бюлетенів Фонду Президентів України Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського:
  "Науково-інформаційні ресурси про президентів та інститут президентства";
  "Україна у відгуках зарубіжної преси";
  "Інститут президентства в системі сучасних міжнародних відносин".
  " ""2


  12.09.2012

  Енергетичн​е питання у передвибор​чих програмах партій: матеріал, підготовлений Українським незалежним центром політичних досліджень.


  11.09.2012

  Cтаття про діяльність Мережі ПДГ як про Проект, що є успішним, розміщена на веб-сайті Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


  06.09.2012

  Видання Національної бібліотеки україни ім. В. І. Вернадського
  КОНСТИТУЦІЙНА АСАМБЛЕЯ: політико-правові аспекти діяльності /Бюлетень інформаційно-аналітичних матеріалів, орієнтований на задоволення інформаційних запитів членів Конституційної Асамблеї, органів державної влади, громадських організацій, наукових працівників та експертів/ № 2  2012


  31.08.2012

  Черговий випуск Бюлетеню від Національної юридичною бібліотеки (НЮБ) Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського Громадська думка про правотворення / Бюлетень оперативних матеріалів на базі аналізу правової електронної інформації / №12 (30) (липень 2012 р.)


  16.08.2012

  Інформація про нові законопроекти та новини Верховної Ради України тепер доступна і через Твітер. Посилання на канал: https://twitter.com/verkhovna_rada


  27.07.2012

  Видання Національної бібліотеки україни ім. В. І. Вернадського: 
  «Громадська думка про правотворення»;      «Конституційна Асамблея».


  24.07.2012

  Новий сайт: Дискусійний Форум Конституційної Асамблеї http://cau.in.ua/. Сподіваємось, що матеріали Дискусійного форуму зацікавлять широке коло користувачів бібліотеки та представників громадських організацій.


  20.07.2012

  Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД), в рамках виконання завдань проекту "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження" за підтримки USAID, презентує черговий випуск електронного видання "Е- Бюлетень". Знайти архів бюлетенів, підписатися на його отримання, а також ознайомитись із діяльністю Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень Ви можете на нашому сайті www.ibser.org.ua.


  12.07.2012

  Наукові записки Інституту законодавства Верховної Ради України стали доступні в мережі Інтернет.


  29.06.2012

  Вийшли чергові видання інформаційно-аналітичних бюлетенів Фонду Президентів України Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського "Науково-інформаційні ресурси про президентів та інститут президентства", "Україна у відгуках зарубіжної преси" та "Інститут президентства в системі сучасних міжнародних відносин".


  29.06.2012 

       Почав працювати оновлений сайт Громадянське суспільство і влада:  CIVIC.KMU.GOV.UA.  Зайти на головну сторінку: http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/news/article
      
  Наголошуємо, що в новій версії сайту, до  вже існуючої  на попередньому сайті статичної інформації про співпрацю Уряду з громадянським суспільством, додано удосконалений механізм зворотного зв'язку для громадян, як для внесення нових ідей та думок про законопроекти, так і для участі громадськості в обговоренні пріоритетів регіональної політики.
       
  За цим посиланням Ви знайдете правила та інструкції для учасників он-лайн обговорення законопроектів: http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/news/article/show/747?template_name=consult_laws (Правила громадського обговорення законопроектів).
      
  Також, за посиланням  http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/news/article/show/746?template_name=consult_ereg можна ознайомитись з правилами участі у формуванні пріоритетів регіональної політики.
      
  За посиланням: http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/consult/analytics/ereg/1 (Результати оцінки головних напрямків розвитку регіонів) користувачі можуть ознайомитись з відповідями щодо різних пріоритетів свого регіону та інших областей. А також продивитись результати оцінки різних областей у порівнянні: http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/consult/analytics/ereg/2. (29.06.2012).


  22.06.2012

  Вийшов у світ третій номер «Вісника громадських рад», підготовлений Секретаріатом Кабінету Міністрів України за сприяння ПСП II. Інформаці я про Мережу ПДГ розміщена на с. 19.


  19.06.2012

  Вийшли чергові видання інформаційно-аналітичних бюлетенів Фонду Президентів України Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського "Науково-інформаційні ресурси про президентів та інститут президентства", "Україна у відгуках зарубіжної преси" та "Інститут президентства в системі сучасних міжнародних відносин".


  01.06.2012

  Пропонуємо Вашій увазі нове видання Програми сприяння Парламенту II: Посібник «Розробка проектів нормативно-правових актів відповідно до методики вирішення проблем».
  Цей посібник розміщено на сайті ПСП II за посиланням: http://pdp.org.ua/books/2705--l-r-2012


  30.05.2012

  Пропонуємо Вашій увазі посилання на КАНАЛ "РАДА" -  відео-трансляцію засідань Верховної Ради України дивіться тут http://media.wnet.ua/index.php?go=Tvprog&id=3


  28.05.2012

  Вийшли чергові видання інформаційно-аналітичних бюлетенів Фонду Президентів України Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського "Науково-інформаційні ресурси про президентів та інститут президентства", "Україна у відгуках зарубіжної преси" та "Інститут президентства в системі сучасних міжнародних відносин" (Президентські вибори у Франції).


    13.04.2012  

  Вийшли чергові видання інформаційно-аналітичних бюлетенів Фонду Президентів України Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського "Науково-інформаційні ресурси про президентів та інститут президентства", "Україна у відгуках зарубіжної преси" та "Інститут президентства в системі сучасних міжнародних відносин" (Перспективи Євразійського проекту після президентських виборів в РФ).


   12.04.2012

  Інформація з сайту Програми сприяння Парламенту II  про нове видання - збірку «Комунікація» № 2, 2012, підготовлену Секретаріатом Кабінету Міністрів України за сприяння ПСП II: http://pdp.org.ua/materials-pdp/2689--qq-2-2012-2012


  28.03.2012

  У соціальній мережі Facebook відкрито офіційну сторінку Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка. На сторінці щоденно публікуватиметься інформація про діяльність Уповноваженого Президента України з прав дитини, результати досліджень та статистичні дані щодо дотримання прав дітей в Україні.


  23.03.2012

  е-версія видання Інституту демократії та соціальних процесів  «КОДЕКС НАРОДНОГО ДИПЛОМАТА»  Філія №11
  Філія №11
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Найцікавіші питання та відповіді про Україну

  Найцікавіші питання та відповіді з історії, географії та етнографії (народознавства) України

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр