Бібліотекарі молодшого відділу філії №12 4 жовтня провели літературну годину «У кожній казці мудрості перлина». Її присвятили відомому українському педагогу, дитячому письменнику Василю Сухомлинському.
.JPG)
Це людина, яка жила та творила для дітей, яка віддала їм своє серце. Все найцінніше, створене мудрим вчителем, назавжди увійшло до скарбниці педагогіки та національної духовної культури.
Учні СЗОШ №21 3-Б класу слухали твори Сухомлинського, а потім розповідали, чому, на їхню думку, вони вчать дітей. Після заходу малеча розв’язала кросворд, ключовим словом якого було – «СУХОМЛИНСЬКИЙ», а самі питання стосувалися базових людських цінностей.
Як зазначив школяр Савчук Дмитро: «Творчість Сухомлинського мені подобається тим, що прочитавши твір, ти обов’язково навчишся чогось нового».
І дорослі, і менші наприкінці зробили висновок, що твори цього письменника формують у дітях найголовніше — людяність. Вони вчать маленьких читачів відрізняти гарні вчинки від поганих, бути чемними, поважати старших, захищати менших.
Тетяна Любенчук, заступник директора по роботі з дітьми
3 жовтня, з нагоди ювілею – 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського, бібліотекар бібліотеки-філії №15 завітала до учнів 3-Б класу навчально-виховного комплексу №2. Під назвою «Серце віддаю дітям» відбулось знайомство діток з видатним педагогом та письменником.

Традиційно захід розпочався із розповіді про життєвий шлях Василя Сухомлинського, а згодом завдяки загадкам діти пригадали героїв його оповідань та казок. Окрім читання та обговорення творів, учні ще й розповідали про свої особисті добрі вчинки. Робили це за допомогою ігор «Добрі чарівники» та «Чарівна паличка».
Василь Сухомлинський практикував складання казок спільно зі своїми учнями. Тому доречним на заході став конкурс «Найкраща казочка», завдання якого – завершити незакінчену казку. Майже кожен проявив неймовірну фантазію. А наприкінці всі гуртом переглянули збірки творів письменника-педагога.
Мар’яна Семенюк, бібліотекар бібліотеки-філії №15
|