Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Зупини, аби зберегти життя
  Бібліотеки-філії ЦБС Хмельницької міської територіальної громади
  1 Грудня 2023 р.

  Подія, організована 1 грудня бібліотекою-філією №13 за участі учнів 7 класу НВК №9, виявилася дуже важливою, адже на ній говорили про небезпеку вживання наркотиків та ризики зараження СНІДом. Школярам на годині здоров’я «Стоп — наркотик! No — СНІД» розповіли ще й про переваги ведення здорового способу життя.

  Бібліотекарки детально пояснювали наслідки вживання наркотиків та механізми передачі СНІДу. Підкреслили важливість освіти та самосвідомості з відповідних тем як засобів протистояння цим проблемам.

  Учасники години здоров'я отримали можливість висловити і свої погляди та поставити запитання, пов'язані з наркоманією та СНІДом. Діти були досить активними, мали великий інтерес до проблеми, виявляючи іноді навіть вражаюче розуміння небезпек. Їх направду цікавили імунодефіцитні стани як не якісь далекі загрози, а як те, що несе для кожного потенційну небезпеку.

  По закінченню заходу класна керівниця Ірина Якобчук підсумувала з побажанням: «Нехай ця година здоров'я стане початком для багатьох подібних заходів у вашому житті, спрямованих на підвищення обізнаності та формування відповідального ставлення до власного здоров'я та здоров'я оточуючих».

  Алла Панасюк,
  завідуюча бібліотеки-філії №13

  До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом учні 9-Г класу ЗОШ №22 ім. Олега Ольжича взяли участь у відвертій розмові «Блукає лихо по землі».

  Працівниці бібліотеки-філії №2 розповіли старшокласникам:

  • про історію виникнення хвороби;
  • про загрозу для людства, яку вона становить;
  • про шляхи зараження нею;
  • про заходи щодо її профілактики.

  Під час заходу дев’ятикласники усвідомили наслідки, які несе ця хвороба, як захистити себе від СНІДу. Також спілкувалися і про толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

  Крім того, учні мали змогу повторити й узагальнити свої знання з теми під час того, як відповідали на питання інтерактивних ігор «Пам’ятки безпеки» і «Так чи ні».

  Оксана Ковальчук,
  завідуюча бібліотеки-філії №2

  Днем раніше, 30 листопада, в Давидковецькій бібліотеці-філії №5 учні місцевої школи зібралися на дорослу розмову про СНІД. Разом з бібліотекаркою обговорили важливу тему.

  Під час заходу учасникам розповіли про історію відкриття інфекції, шляхи передачі, симптоми, лікування та способи запобігання інфікуванню, акцентуючи на засобах профілактики та важливості бути поінформованими.

  Завершення події включало відкрите обговорення. «Така розмова створює позитивний вплив та сприяє формуванню обізнаної громади. Учасники не лише отримали інформацію, але й активно долучилися до спілкування, ставлячи різноманітні питання», — зауважують дорослі присутні. Тож говорили й про конкретні способи профілактики, і про розуміння соціокультурних аспектів впливу СНІДу в сучасному суспільстві.

  Юлія Біленька, 
  бібліотекарка Давидковецької бібліотеки-філії №5 


  Майстер-клас із вишивання
  Майстер-клас із вишивання
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Літературні новинки

  Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек міста.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр