Проєкти та програми Хмельницька міська централізована бібліотечна система Проєкти та програми Хмельницька міська централізована бібліотечна система
Пошук по сайту

 

Хмельницька міська рада

 

  Головна » Проєкти та програми
Онлайн-тренінги «Інформаційна та кібербезпека» Онлайн-тренінги «Інформаційна та кібербезпека»

У Центральній публічній бібліотеці Хмельницької міської тергромади розпочався цикл тренінгів «Інформаційна та кібербезпека».


Проєкт з медіаграмотності Проєкт з медіаграмотності

Проєкт з медіаграмотності, що реалізовується центральною публічною бібліотекою у партнерстві з Хмельницькою муніципальною телерадіокомпанією «Місто».


Проєкт «Насіннєві бібліотеки» Проєкт «Насіннєві бібліотеки»

Ще з 2011 року в бібліотеці-філії №6 працює група «Диво-врожаї», а у 2020 році книгозбірня доєдналася до проєкту «Насіннєві бібліотеки» й організувала в себе банк насіння.


Громадський проєкт: Бюджет міських ініціатив Громадський проєкт: Бюджет міських ініціатив

Бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю нашого міста брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету, створюючи власні проєкти, націлені на покращення міста. Переможців визначають способом відкритого онлайн-голосування. Проєкти, що здобувають перемогу, реалізуються в рамках міського бюджету на відповідний рік.


«Життя на нулі» «Життя на нулі»

Мистецький проєкт «Життя на нулі» виник у 2017, офіційне відкриття відбулось 15 листопада. Керівник – журналістка і фотохудожниця Інна Єрмакова. Проєкт увібрав у себе кілька видів мистецтва – фотографію, живопис, поезію, кіно. Тема одна – війна та місце людини в ній, але людини не як знаряддя, а як особистості.


Школа медіаграмотності Школа медіаграмотності

«Школа медіаграмотності» – проєкт, який розпочався з листопада 2017 року.

Медійна грамотність – сукупність навичок і розумінь, які дозволяють людям використовувати, аналізувати, оцінювати і створювати повідомлення в різних видах медіа, жанрах і формах.


Літературний туризм Літературний туризм

У місті Хмельницькому з жовтня 2016 р. відкрився сезон «Літературних побачень за філіжанкою кави». 
 
Це спільний проект ПП «Промо Люкс», інформаційно-розважального видання «Вечірні новини» та авторського проекту Лори Підгірної «Літературний туризм», до якого доєдналася і центральна бібліотека м. Хмельницького.

Жива бібліотека Жива бібліотека

Проект «Жива бібліотека» проводиться з лютого 2016 р. і став популярним серед відвідувачів, привів багато нових людей у бібліотеку.


Technology Nation – всеукраїнський проєкт з безкоштовного навчання основам програмування Technology Nation – всеукраїнський проєкт з безкоштовного навчання основам програмування

Фонд BrainBasket за підтримки адміністрації президента України запустив програму Technology Nation – безкоштовний курс CS50 з основ програмування на базі навчальних матеріалів університетів Гарварда, Стенфорда і Массачусетського технологічного інституту (МТІ).

Проєкт стартував 1 березня 2016 року.


Поліція у бібліотеках міста Поліція у бібліотеках міста

Хмельницька міська централізована бібліотечна система, як осередок культурно-освітнього розвитку громади, у 2016 році долучилася до проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції».


Хмельницький піар-офіс сучасних бібліотек Хмельницький піар-офіс сучасних бібліотек

Хмельницький регіональний піар-офіс сучасних бібліотек  це проект за фінансової підтримки програми «Бібліоміст» та експертної підтримки ГО «Центр Медіареформ». Завдання піар-офісів – регулярна робота з журналістами для донесення до широкої аудиторії інформації про модернізацію бібліотек регіону.


   Програма сприяння Парламенту України II Програма сприяння Парламенту України II

Програма сприяння Парламенту України, що підтримується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID), сприяє Парламенту в досягненні більшої прозорості його роботи та покращенні доступу громадян до законотворчого процесу. 


БІБЛІОМІСТ БІБЛІОМІСТ

Проект "Бібліоміст" покликаний перетворити публічні бібліотеки на сучасні громадські центри та підвищити роль бібліотек в українському суспільстві.


60 років ЦБ та 40 центральній бібліотеці для дітей
60 років ЦБ та 40 центральній бібліотеці для дітей
 • Електронний каталог
 • Електронний каталог
 • Електронний каталог
 • Електронний каталог
 • Електронний каталог
 • Меню для книгоманів
 • Зростаємо професійно
 • Мистецька вітальня
 • Наші видання
 • Послуги ЦБС
Книжкове мереживо

Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек міста. Цікаві, сучасні, пізнавальні, а також книги з AR технологіями – книги, які оживають!

Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
детективи
драми
казки
комедії
легенди
ліричні вірші
пригоди
трілери
фентезі
інше

Слідкуйте за нами у
соціальних мережах


© ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
   Офіційний сайт
Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
адміністратора, а також активного посилання на сайт.
створення
сайту
Студія Спектр