Діна Пугачова – у десятці кращих  Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Діна Пугачова – у десятці кращих  Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Літературна світлиця
  Діна Пугачова – у десятці кращих

  Пугачова
  Діна Володимирівна з батьком

   

  У Києві, на двадцать другому всеукраїнському фестивалі естрадної пісні "Пісенний вернісаж - 2009", гідно представила Хмельниччи­ну талановита співачка Діна Пугачова, яка не тільки потрапила у фінал, але й за виконану пісню "Калина" увійшла в десятку кращих учасни­ків. Автором слів конкурсної пісні став батько Діни, поет Володимир Пугачов, а музику до неї написав друг сім'ї Пугачових, відомий по­дільський композитор Іван Пустовий. У творчому тріо з цими близь­кими для неї людьми Діна працює не так вже й давно, але їхня співп­раця дала чимало плодів. Багато пі­сень, написаних саме Володимиром Пугачовим та Іваном Пустовим, увійшли до Діниного альбому. Ці пісні звучать на радіо, телебаченні, завойовуючи все більше і більше прихильників.

  "Створюючи вірші, – розпо­відає Володимир Пугачов, – я давно мріяв, щоб вони прозвуча­ли у піснях, тому пропонував свої тексти багатьом виконавцям. Одну з моїх пісень, наприклад, виконує Володимир Смотритель. Оскільки у своїх віршах я описував почуття, переживання чоловіка, не міг по­дарувати їх моїй дочці Діні. І це не давало мені спокою, адже так хотілося, щоб вірші прозвучали у виконанні рідної душі. Тому зго­дом я вирішив переробити свої твори на жіночий манер. Змінені тексти показав Івану Пустовому, він дав їм схвальну оцінку й охо­че погодився написати до них му­зику. Так і з'явилися у репертуарі моєї доньки пісні "Калина", "Всю ніч у сні виднілося село", "Яблуні, яблуні", "Біла криниця", "Місячна ніч", "Скрипаль", "Квіти матері" та інші".

  Нині Діна Пугачова виконує й власні пісні, яких за останній час написала чимало. Співати вона по­чала ще з дитинства, спочатку спі­вала у шкільному хорі, потім була солісткою студентського ансамб­лю. Але професійно не займалася музикою, адже обрала виробничу професію, і довгий час працюва­ла начальником цеху на взуттєвій фабриці. Та творчість, співочі зді­бності не полишали жінку, а зріли й міцніли до певного часу. Нині Діна Пугачова відома як лірична співач­ка, має широкий діапазон. Професіональних музикантів, які працюють з Діною, вражає її унікальний слух, записати у студії пісню вона може з першого разу.

  Разом із сім'єю Діна мешкає у Чернівцях, але свою творчість пов'язує тільки з Хмельниччиною, де виросла і провела більшу части­ну свого життя, тут живуть її бать­ки та друзі.

  Свою любов до рідного краю Діна продемонструвала на обласно­му конкурсі пісні про село "Подих рідної землі", на якому вразила при­сутніх не тільки своїми вокальними здібностями, але й проникливістю й глибиною пісенного змісту. Саме після вдалого виступу на обласному конкурсі Діна вирішила взяти участь у всеукраїнському фестива­лі "Пісенний вернісаж - 2009".

  Як повідомив батько співачки Во­лодимир Пугачов, творчість Діни сподобалася організаторам фести­валю, деякі з них навіть запропону­вали співпрацювати. Тому можна сподіватися, що талант нашої по­дільської співачки Діни Пугачової незабаром засяє на всю Україну.

  Бібліографія:

  Салій І. Діна Пугачова – у десятці кращих на «Пісенному вернісажі – 2009» /  Ірина Салій  //  Проскурів. – 2010. –  №1. – 6 січня. – С.14


  Французький сніданок в українській бібліотеці
  Французький сніданок в українській бібліотеці
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Панно улюблених книг

  Пропонуємо ознайомитись із книгами, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр