Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Читачам
  Галерея кращих читачів

  Ткачук Юрій – найкращий читач бібліотеки-філії №11. Студент п'ятого курсу Університету економіки та підприємництва знаходить час і на художню літературу. Його улюблений жанр – фантастика. За минулий рік він прочитав більше 60-ти книжок. Цього року, завдяки проекту «Кассіопея» бібліотека надає безкоштовний доступ до електронних ресурсів і Юрій продовжує читати вже в електронному форматі. Він не тільки однин із кращих наших читачів, а дуже чуйний і безвідмовний юнак, який завжди готовий допомогти.

  Дулевич Світлана, учениця НВК №2, є активною читачкою бібліотеки-філії №15. Вона любить читати літературу різних жанрів, та перевагу надає фантастичним творам. Недарма своєю улюбленою книгою дівчинка назвала «Ерагон» Крістофера Паоліні. Крім того, вона цікавиться періодичними виданнями, зокрема журналом для дівчаток «Юная леди». А ще її цікавить сучасна проза, особливо твори Сашка Дерманського.

  Світлана – талановита та творча, сповнена позитиву та життєрадісності, із задоволенням допомагає бібліотекареві у процесах підготовки та проведення масових заходів, ділиться цікавими ідеями. А до того ж вона має ще й незвичайне хобі, адже обожнює вирощувати квіти та доглядати за ними, щоразу активно студіює журнали та газети, енциклопедії, пов'язані з флорою.

  Світлана – юна, креативна особистість із непересічним мисленням та надзвичайною ерудованістю. Вона мріє написати власну книгу, над якою вона вже розпочала роботу.

  Марюхна Анастасія – одна з кращих читачів бібліотеки-філії №10. Настя – учениця 6-А класу технологічного багатопрофільного ліцею. Дівчина є користувачем бібліотеки вже 4 роки. Анастасія надзвичайно талановита дівчинка: любить читати, захоплюється фантастикою, дуже гарно малює і має незвичайне захоплення – виготовляє різноманітні вироби з глини. Найбільше в гончарній та художній творчості нашої читачки коней, квітів та посуду. Чудове поєднання у дівчини освіченості і таланту, любові до книг та творчості заслуговує на звання кращого читача бібліотеки.

  Ковальський Валентин Ярославович є кращим читачем біблітеки-філії №9 вже 4-й рік поспіль. Він навчається в 10-В класі НВК №2. За перше півріччя 2013 року він відвідав бібліотеку понад 40 разів, перечитав майже 70 книг. Валентину дуже подобаються твори Джека Лондона і він хоче бути схожим на його героїв: рішучих, відважних, сміливих. А ще йому подобається читати фантастику та детективи.

  Як і всі сучасні юнаки, Валентин дуже любить працювати з комп'ютером, а якщо відпочивати, то активно: кататися на велосипеді, ганяти м'яча на футбольному полі, купатися в річці, та все ж таки перевагу надає бібліотеці.

  Мазяр Оксана Анатоліївна читає у бібліотеці-філії №3 з 1998 року. Вона є однією із кращих читачів. Це надзвичайно щира та гарна людина.

  Оксана Анатоліївна захоплюється українською класикою, любить книги сучасних українських письменників та зарубіжних авторів, завжди ділиться думками з бібліотекарями про прочитану книгу, а також допомагає у проведенні масових заходів.

   

   

  Єфімчук Назарій, учень НВО №9, є активним читачем бібліотеки-філії для дітей №14 з 2005 року. Він цікавиться різною літературою, та пріоритети все ж таки надає книгам на історичну тематику. Свій вільний час юнак присвячує виготовленню саморобок із природних матеріалів.

  Попри свою зайнятість у школі та гуртках, Назарій є переможцем ІІ етапу обласного конкурсу «Найкращий читач Хмельниччини – 2013» у номінації «Читацький щоденник» серед учнів-читачів 6-х класів.

   

   

   

   

  Михалкін Вадим Володимирович є читачем центральної бібліотеки з 2005 року.
  Це доброзичлива, щира, відповідальна людина.

  Вадим Володимирович читає книги різноманітні за жанрами. Це і класика, і твори сучасних, як вітчизняних, так і зарубіжних авторів. Але перевагу надає історичній літературі та книгам пригодницького жанру.

  Він з радістю бере участь у обговореннях книг. До його порад прислухаються інші користувачі.

       Марчак Ірина Аполінаріївна читає у бібліотеці-філії №13 з 2000 року. Працює вчителем української мови і літератури, тому перевагу надає новинкам української літератури, фаховій періодиці. Але любить читали літературу різних жанрів.

       На засіданнях бібліотечної ради є ініціатором нових ідей у проведенні масових заходів, консультує біблоітекарів у підборі творів сучасних українських авторів.

              

        Шелестюк Оксана Василівна є активним читачем бібліотеки-філії №8 з 2007 року. У сім'ї Оксани Василівни люблять і поважають книгу. Її син Денис у 2010 році був визнаним одним із кращих читачів бібліотеки.

       Оксана Василівна є  членом ради бібліотеки. Під час проведення акції "Подаруй бібліотеці книгу" активно сприяла широкому інформуванню населення мікрорайону, що допомоголо поповнити бібліотечні фонди.

   

          Лагунець Віктор Станіславович є читачем бібліотеки-філії №2 з 1998 року. Найбільші його уподобання – художні твори на історичну тематику, медична література, східна філософія. Віктор є членом ради клубу «Гармонія», який працює у бібліотеці. Він вважає свою бібліотеку другою домівкою, де може поспілкуватися, знайти необхідну інформацію в мережі Інтернет.

          Cвій вільний час присвячує активній, творчій діяльності. Організовує персональні виставки картин у бібліотеці, прагне привити молоді любов до рідної землі, мови та культури, є волонтером бібліотеки. У тісній співпраці поетеси Галини Ісаєнко та Віктора Лагунця вийшла книга «Фантазія душі».

           У 2011 р. став переможцем обласного огляду-конкурсу на кращого дорослого читача "Так! Я читаю".


  Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського
  Бібліотека-філія №10 ім. Д. Брилінського
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Літературне рандеву

  Пропонуємо ознайомитись з новими книгами, які надійшли до бібліотек міста. Багато видань з історії України, педагогіки, медіа грамотності, твори для дітей та юнацтва. Нові книги подільських письменників та твори, що надійшли за програмою підтримки книговидання місцевих авторів на 2018-20 роки "Читай українською".

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр