Виховання дитини Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Виховання дитини Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
   Наша Україна
   Наше місто
   Літературна світлиця
   БібліоЖиття
   Фотогалерея
   Відеогалерея
   Проєкти та програми
   Контакти
   Карта сайту
   Пошук по сайту

    

   Хмельницька міська рада

    
     Головна » Віртуальні виставки
   Виховання дитини

   Шановні батьки! Ваше життя з появою в родині немовля­ти змінилося докорінно! Тепер на ваші плечі покладена вели­чезна відповідальність не тільки перед дитиною, але й перед суспільством, у якому надалі ваша дитина буде жити й пра­цювати. Виходить, ваше завдання – докласти всіх зусиль для того, щоб людина, яка прийшла в цей світ, виросла вільною, незалежною, щасливою, діяльною, повною любові й інтересу до цього величезного та складного світу.

   Ростити дитину непросто. Для того, щоб стати фахівцем у будь-якій сфері, ми вчимося кілька років. Зате доглядати за малям, виховувати його, піклуватися про здоров'я й роз­виток часто доводиться людям, зовсім не підготовленим до таких труднощів. Вам знадобиться багато сил, терпіння, так­ту, бажання вчити й учитися.

   Безумовно, у наш час практично не знайти батьків, які в майбутньому не хотіли б бачити свою дитину успішною людиною, якій у житті все вдається, у якої всі справи йдуть як слід, у якій гармонійно сполучаються богатирське здо­ров'я, зовнішня привабливість, чудовий інтелект і особис­тісна успішність. Як ми можемо допомогти своїй дитині стати саме такою? Що ми, батьки, повинні робити, щоб дати її талантам (а кожна дитина талановита від народжен­ня, цього сьогодні ніхто не заперечує) розвинутися й ви­кристалізуватися? Як навчити її бути успішною та радіти життю?На всі ці запитання відповідають автори кни­г – фахівці, які працюють у галузі педіатрії та дитячої психології, лікарі та ін. Їхні рекомендації нескладні в застосуванні, на цих практичних порадах виросли сотні здорових, життєра­дісних, упевнених у собі дітей.

   Сподіваємося, що книги допоможуть вам вирі­шити основні проблеми, пов'язані з вихованням вашої ди­тини.   Аксьонова Л. В. Цікаві розвивальні і рухливі ігри для всієї родини / Л. В. Аксьонова. – Донецьк : ТОВ ВКФ "БАО", 2008. – 368 с.

   Грайте у будні й у свята! Грайте вдвох і у веселій компанії! Грайте – адже на світі так багато захопливих ігор.
   До книжки увійшли описання найпопулярніших ігор, що сподобаються всім. Це логічні, настільні, рухливі та інші ігри. Вони не тільки розважать вас, але й зроблять кмітливішими, розумнішими й спритнішими.    

   Білик Е. Розвиток і виховання дитини від народження до школи / Е. Білик. – Донецьк : ТОВ ВКФ "БАО", 2006. – 240 с.

   Народження дитини – головна подія в родині. Як запобіг­ти помилкам у догляді, годуванні, вихованні малюка й вирос­тити його здоровим? Це питання цікавить багатьох мам і тат.

   Пропоноване видання підсумовує багатий досвід медиків і педагогів нашої країни й зарубіжжя. На його сторінках читач знайде детальні рекомендації для молодих батьків, корисні поради на кожен день і місяць життя дитини від народження до школи.    

   Бердникова Ю. Здорове маля : 110 практичних порад з догляду за дитиною / Ю. Бердникова, Т. Щукіна. – Тернопіль : "Підручники і посібники", 2008. – 128 с.

   Усі батьки хочуть виростити своїх малят здоровими, гармонійно розвиненими людьми, допомогти максимально проявитися їхнім тала­нтам. Методики наших авторів допоможуть вам вибрати ексклюзив­ний підхід до виховання власної дитини; не перевантажуючи її психіку й нервову систему, з перших років життя привчити до грамотної робо­ти з інформацією; виявити й стимулювати її здібності. Усі діти талано­виті від народження, вони приходять у світ, щоби прожити довге, щас­ливе життя. Завдання батьків допомогти їм реалізуватися. Нехай наша книга у свою чергу допоможе вам.    

   Де ростуть котигорошки : посіб. для вихователів дитячих садків. – Тернопіль : Навчальна книга. – Богдан, 2005. – 152 с.

   До збірки увійшли невеликі оповідання й казки, зразки дитячого фольклору, ігри, вірші, конкур­си, орієнтовні сценарії, згруповані за тематичним принципом, що дає можливість використовувати тексти під час проведення виховних занять у дитсадку. За допомогою дібраного матеріалу дорослі зможуть легко й доступно спілкуватися з дітьми на морально-етичні теми в родинному колі.

   Для вихователів дитячих садків, учителів початкових класів, студентів педагогічних навчальних закладів, а також для батьків, бабусь та дідусів.    

   Комаровський Є. О. Здоров'я дитини і здоровий глузд її рідних / Є. О. Комаровський. – Х. : Фоліо, 2005. – 542 с.

   Ця книжка написана практикуючим лікарем-педіатром. Про що вона? Про дитину взагалі –      про її спосіб життя, її батьків, рідних  і про хвороби дитини зокрема. В доступній формі в книжці розповідається про серйозні речі, даються відповіді на питання, що добре для дитини, а що  ні, і поради, які допома­гають укріпленню нервової системи мам, тат, бабусь та дідусів.    

   Максвелл С. Енциклопедія дитячого дозвілля / С. Максвелл. – К. : Махаон – Україна, 2001. – 120 с.

   Сторінка за сторінкою, ця цікава й повчальна книжка дасть змогу юному читачеві набути основні навички таких на перший погляд складних професій, як кухар, художник, садівник. У ній уміщено корисні поради, які допоможуть дитині вибрати цікаву справу в час дозвілля на свій смак і перетворити будні на свято.    

   Родинне вогнище : зб. для батьків, дітей, вчителів / упоряд. М. Й. Лудкевич. – Львів : Каменяр, 1998. – 133 с.

   Росте в сім'ї дитина... Розкриття її здібностей і творчих обдару­вань залежить від багатьох факторів. Про це роздумують педагоги та науковці у першому розділі збірника. Другий розділ представляє кращі твори юних художників, літераторів, журналістів. Сподіваємося, що ця книга зацікавить педагогів, батьків і дітей, адже вона про них і для них.    

   Стенкова Н. Ви і ваш малюк: Від зачаття до трьох років : практичний порадник молодим батькам / Н. Стенкова. – Х. : Школа, 2010. – 560 с.

   У книзі розглянуто питання, пов'язані з народженням дитини, включаючи й період очікування цієї події батьками.

   Розвиток малюка, догляд за ним, важливість спілкування з лікарем – про все це розказано просто й доступно.

   Призначена для батьків, ця книга може стати в пригоді й середньому ме­дичному персоналу.    

   Телєжнікова Т. Ваш малюк – геній : кращі ігри, що розвивають інтелект і творчі здібності / Т. Телєжнікова. – Донецьк : ТОВ ВКФ "БАО", 2009. – 272 с.

   Гра – ефективний інструмент, за допомогою якого можна зробити з дитини справжнього генія. Ця книжка навчить батьків грати з дитиною, зробивши гру засобом розвитку твор­чих та інтелектуальних здібностей малюка.

   У виданні детально висвітлено сучасні методики розвитку розумових здібностей у процесі гри, подано цінні педагогічні та психологічні рекомендації для батьків і вихователів. Вашій увазі пропонуються кращі ігри, розроблені вітчизняними й зарубіж­ними педагогами.     Підготувала Пешкова Вікторія Валеріївна,
   бібліотекар Центральної дитячої бібліотеки
    


   Філія №15
   Філія №15
   • Електронний каталог
   • Електронний каталог
   • Електронний каталог
   • Електронний каталог
   • Електронний каталог
   • Меню для книгоманів
   • Зростаємо професійно
   • Мистецька вітальня
   • Наші видання
   • Послуги ЦБС
   Читайте з нами українське!

   Наступив новий читацький сезон. Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської територіальної громади.

   Нові, сучасні, пізнавальні, довідкові та інші книги чекають на своїх читачів. 

   Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
   детективи
   драми
   казки
   комедії
   легенди
   ліричні вірші
   пригоди
   трилери
   фентезі
   інше

   Слідкуйте за нами у
   соціальних мережах


   © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
      Офіційний сайт
   Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
   www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр