23 квітня у Центральній публічній дитячій бібліотеці відбулася екологічна година «У природи немає винагород або покарань — є наслідки». Під час заходу діти дізналися про важливість збереження навколишнього середовища, поспілкувались про основні екологічні проблеми. Особливу увагу приділили темі війни та її впливу на природу України.
Екологічну стежку для шестикласників підготували працівниці бібліотеки-філії №2. Захід провели 22 квітня. Запропоновані завдання охоплювали важливі теми: сортування сміття, захист природи, ощадливе використання ресурсів та правила поведінки в довкіллі.
Пізнавальну годину безпеки для дошкільнят провела книгозбірня №6. Бібліотекарка розповіла про важливість дотримання правил, а малюки охоче їх повторювали, зосереджено запам'ятовували.
22 квітня світ відзначає День Землі. Працівниця Давидковецької бібліотеки-філії №5 провела для юних читачів пізнавальну годину спілкування на природі.
У Центральній публічній бібліотеці пройшла зустріч членів Хмельницького обласного осередку ВТС «Конгрес літераторів України». Говорили про метамову в поетичних творах.
22 квітня для учнів бліотекарки філії №11 організували перегляд інтерактивної виставки «Mental Trek». Діти в ігровій формі дізналися про основні принципи ментального здоров'я.
Працівниці бібліотеки-філії №3 організували для третьокласників ліцею №7 екскурсію. Захід провели з нагоди річниці Чорнобильської катастрофи як нагадування про важливість обізнаності, відповідальності та вшанування людської самопожертви.
Засідання відвідувачів Університету третього віку відбулося у філії №13 22 квітня. Воно було присвячене сімейним цінностям, традиціям і духовній спадщині роду.
Працівниці бібліотеки-філії №10 організували екологічний патруль «Людина і природа: гармонія і конфлікт». Метою заходу стало формування екологічної свідомості в молодого покоління.
А у філії №17 відбувся урок-застереження «Чисте довкілля — чисте майбутнє».
У філії №12 пройшла зустріч дітей із волонтерами Товариства Червоного Хреста України. Нині робили святкові листівки для рідних. У книгозбірні №11 юні читачі зібралися, щоб поспілкуватися з волонтеркою про національні та світові традиції відзначення Великодня, поділитися радістю святкового передчуття та створити поробки.
17 квітня працівниці бібліотеки-філії №11 провели для студентів Хмельницького професійного ліцею електроніки літературно-патріотичну годину «Творчість героїв нашого краю». Учасникам розповіли про воїнів-літераторів, зачитали їхні поезії і уривки прозових творів.
17 квітня у Центральній публічній дитячій бібліотеці відбулася народознавча веселка. Її бібліотекарки провели для учнів 4–А класу гімназії №21.
17 квітня у бібліотеці-філії №2 пройшла творча зустріч восьмикласників з членами Хмельницької літературної спілки «Поділля». Захід відбувся в межах XІX обласного форуму «Книжкова весна на Хмельниччині».
17 квітня працівники філії №10 організували майстерку «Весна вже воскресла, нам Великдень принесла» для вихованців садочка. Діти створювали святкових кроликів. А в Центральній публічній бібліотеці відбувся майстер-клас «Пасхальний подарунок власноруч», який відвідали талановиті дівчата із 7–Б класу гімназії №20.
Бібліотекарки філії №7 організували для учнів 4–Б класу Гімназії №28 імені В'ячеслава Чорновола пізнавальну екскурсію до навчального центру поводження з відходами. А після екскурсії познайомили з книжковою виставкою «Обіймемо Землю красою й любов'ю», яка діє у бібліотеці.
У бібліотеці-філії №6 влаштували відкриття книжкової виставки «Екологія: захист природи та майбутні перспективи».
У Давидковецькій бібліотеці-філії №5 організували майстерку. Захід познайомив дітей з мистецтвом писанкарства. Також тут разом із бібліотекаркою створили фотозону до свята Воскресіння Христового.
Виставку «Малюю серцем» в Хмельницькому представили 11 квітня. Вона є частиною всеукраїнського артпроєкту «Жива. Справжні історії кохання». Серед робіт є і картина нашої колеги Олесі Горобняк.
У Центральній публічній дитячій бібліотеці організували літературне знайомство з талановитою українською письменницею, журналісткою. Цікава розповідь літераторки допомогла учасникам цілком зануритися у сюжети її книг, відчути особливу атмосферу ретророманів і любов до історичної тематики, зрозуміти головні ідеї творчості.
Бібліотека-філія №8 ім. І. Іова провела екологічну подорож. Зустріч 16 квітня відбулася для учнів ліцею №13. Разом із бібліотекаркою учасники проаналізували екологічні проблеми.
16 квітня працівниці філії №10 організували творчу зустріч з Тетяною Безушко-Граб. Її провели для учнів 3 класу в читальному залі міської гімназії №27. Особливу увагу на заході приділили новій книзі — колективному виданню «Великоднє пташеня».
За три місяці поточного року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло 1207 примірників нових книг.