Бібліотека-філія №2 Хмельницька міська централізована бібліотечна система Бібліотека-філія №2 Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Бібліотеки
  Бібліотека-філія №2

   Блог "Мистецька сторінка"

  "Бібліотека: вхід у світ знань та інформації "

  Інші фото бібліотеки

  Адреса:  29017, м. Хмельницький, проспект Миру, 70/3         

                     e-mail: kmcbs.f2@gmail.com  skype: kmcbs.f2

  Телефон:     (0382) 63-36-60

  Обслуговує користувачів:

  Вівторок-субота: з 1000 до 1730.    

  Неділя: з 1000 до 1630.    

  Вихідний – понеділок.

  Дезинфекція приміщення: 1200-1215, 1500-1515

  Санітарний день – останній день місяця.   


  Завідуюча:     

  Ковальчук Оксана Аркадіївна

  Бібліотекарки:

  Амеліна Ірина Олексіївна
  Юркова Тетяна Олександрівна


  Структура:       •      Читальний зал      •  Абонемент для дорослих      •  Літературно-краєзнавча вітальня


  Коротка історична довідка:

  Корені створення бібліотеки сягають у далеке минуле. 1 серпня 1949 року відкрита міська бібліотека №2. Бібліотека була розташована в передмісті Заріччя по вулиці Центральній. Першими працівниками бібліотеки були Піменова Валентина Несторівна (завідуюча), Омельчишена Ганна Василівна, Орел Ярослава Степанівна, Бровко Людмила Іванівна. Завідуюча бібліотекою Піменова Валентина Несторівна протягом 26-ти років очолювала бібліотеку, вона була душею колективу. Більше 40 років віддала бібліотеці Омельчишена Г. В. Працівники бібліотеки багато працювали над формуванням книжкового фонду, залученням нових читачів до бібліотеки. Вже на кінець першого року в бібліотеці було 246 читачів. Основні показники з кожним роком зростали, збільшувався і книжковий фонд. В 1960 році для бібліотеки було побудовано нове приміщення площею більше 500 кв. м. Але, за рішенням міськвиконкому, в 1979 р. це приміщення було передано музичній школі, а бібліотеку переведено на проспект Миру 70/3, де вона зараз і знаходиться. В 1979 році, в новому приміщенні бібліотеки, організовували роботу Яцкова Людмила Петрівна (завідуюча), Сухова Галина Петрівна, Сучкова Людмила Павлівна. З переїздом бібліотеки значно покращились умови для якісного обслуговування читачів. 30 років, з 1983 до 2013 року, очолювала колектив бібліотеки Олійник Лідія Федорівна, а тепер завідуюча бібліотеки-філієї №2  Ковальчук Оксана Аркадіївна. 

  15 березня 1987 року при бібліотеці був відкритий дитячий відділ. У лютому місяці 2009 році бібліотеку підключили до мережі Інтернет. У 2011 році бібліотека перемогла у конкурсі від Програми "Бібліоміст", а саме "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету" та почала надавати користувачам безкоштовний доступ до мережі Інтернет.

  У 2016 році дитячий абонемент було об'єднано з дорослим. 


  На 1 січня 2022 року:     у бібліотеці читають 2 208 осіб.


  Фонд:      31 635 примірників книг та періодичних видань.


  Основні напрямки роботи:

  У бібліотеці працює клуб "Гармонія".

  Мета: популяризація книги, пошукова та краєзнавча роботи з історії звичаїв і традицій краю, розвиток літературознавчих та літературно-поетичних, естетичних знань та смаків, змістовне і цікаве дозвілля, створення умов для розкриття й реалізації духовного і творчого потенціалу у користувачів.

  Засідання відбуваються: з січня по травень, з вересня по грудень кожний 3-ій четвер місяця о 14.00


  Додаткові послуги:

  • користування комп'ютером;
  • надання вільного доступу до Інтернету;
  • сканування;
  • ксерокопіювання;
  • друк документів;
  • інші послуги;


   Додаткова інформація:

  • 2021 рік

  У бібліотеці змінено провайдера "Укртелеком" на "Еверест".


  • 2020 рік

  Бібліотека стала офіційним хабом Національного проєкту освітньої онлайн-платформи «Дія. Цифрова освіта».


  • 2019 рік

  Бібліотека стала переможцем Громадського проєкту "Бюджет міських ініціатив". У ній реалізовано проєкт "Коворкінг у бібліотеці – вільний простір для творчості"


  • 2018 рік 

  За підсумками роботи бібліотека стала переможцем щорічного конкурсу "Краща бібліотека-філія 2017 року" серед бібліотек-філій Хмельницької міської ЦБС


  • 2017 рік 

  Колектив бібліотеки став переможцем міського етапу обласного огляду-конкурсу на кращу роботу бібліотек з національно-патріотичного виховання громадян "Україна починається з тебе"


  • 2016 рік 

  Колектив бібліотеки зайняв III місце у міському огляді-конкурсі на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної діяльності серед бібліотек Хмельницької міської ЦБС, присвяченого 20-річчю Конституції України.


  • 2015 рік 

  Переможцем ІІ-го туру обласного конкурсу «Найкращий читач Хмельниччини – 2015» стала Анастасія Назарець  читачка бібліотеки.


  • 2014 рік 

  Дайджест «Живе Кобзар у пам'яті народній», який підготував колектив бібліотеки, отримав 2 місце у міському огляді-конкурсі на краще інформаційне видання серед бібліотек Хмельницької міської ЦБС «Провісник долі».

  Читачка бібліотеки Олександра Везденецька стала переможцем у міському етапі обласного літературного конкурсу «Читаймо Тараса, учімося в нього».

  У відкритому конкурсі юних талантів «Світ Великого Кобзаря» в номінації «Літературні твори» друге місце здобула читачка бібліотеки Балян Каріна.

  На базі бібліотеки відбувся Хмельницький обласний семінар директорів централізованих бібліотечних систем та центральних районних бібліотек – літній клуб бібліотечних менеджерів «Менеджмент якості у бібліотеці».

  Реалізовано проєкт бібліотекаря Марини Шандорук «Бібліотечне рандеву: Україна – Італія»завдяки якому отримано грант для професійної подорожі до Італії, проведено вебміст між бібліотеками м. Хмельницького та  Публічною бібліотекою Боргоманеро Мараца (провінція Новара).


  • 2013 рік 

  Колектив бібліотеки переміг у міському огляді-конкурсі на кращу роботу з формування, використання та популяризації бібліотечних фондів "Фонд обличчя бібліотеки" серед бібліотек, що обслуговують дорослих користувачів.

  На базі бібліотеки-філії №2 відбувся майстер-клас "Нові бібліотечні послуги в практиці роботи", огранізований Хмельницькою обласною науковою бібліотекою ім. Миколи Островського та Хмельницькою міською ЦБС.

  Переможцем ІІ етапу конкурсу дитячого читання "Найкращий читач Хмельниччини – 2013" у номінації "Візитка учасника" серед учнів 7-их класів стала читачка бібліотеки Везденецька Олександра.


  •  2012 рік

  Читачки бібліотеки Грамчук Ольга та Михайлова Світлана стали переможцями у ІІ міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2012» у номінації «Візитка учасника». 


  • 2011 рік

  Бібліотека стала переможцем конкурсу з організації нових бібліотечних послуг із використанням вільного доступу до Інтернету від програми "Бібліоміст".

  В рамках проєкту "Сучасна бібліотека йде в люди" спільно із колегами бібліотеки-філії №12 проведено круглий стіл на тему "Діалог з громадою".

  Юні читачі бібліотеки взяли участь у акції дитячого малюнку «Моя бібліотека», яка з ініціативи Української бібліотечної асоціації стартувала під час Львівського міжнародного дитячого фестивалю у квітні 2011 р.

  З вересня бібліотека стала учасницею Мережі пунктів доступу громадян (ПДГ) до інформації органів державної влади у бібліотеках України.

  Читач бібліотеки Лагунець Віктор Станіславович став переможцем обласного огляду-конкурсу на кращого дорослого читача "Так! Я читаю".  Філія №6
  Філія №6
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у другому кварталі 2018 року

  Пропонуємо Вашій увазі книги, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС у другому кварталі. Багато нових творів подільських та українських письменників, видання про спорт та інші.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр