Хмельницька міська централізована бібліотечна система Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » БібліоЖиття » Конкурси
  Бібліотека. Інтернет. Користувач

  НАКАЗ

            09.04.2013 р.                                    м. Хмельницький                                              №132 н

   

  Про проведення обласного огляду-конкурсу центральних
  бібліотек на кращу організацію роботи по використанню новітніх
  інформаційних ресурсів «Бібліотека. Інтернет. Користувач»

            На підставі пункту 4.12 Положення про управління культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 26 грудня 2012 року №404/2012-р, з метою активізації використання в бібліотеках новітніх інформаційних ресурсів, виявлення та запровадження в практику передового досвіду, стимулювання ініціативи працівників бібліотек,

  НАКАЗУЮ:

  1. Провести з 07 травня до 01 вересня 2013 року обласний огляд-конкурс центральних бібліотек на кращу організацію роботи по використанню новітніх інформаційних ресурсів «Бібліотека. Інтернет. Користувач».
    
  2. Затвердити Положення про обласний огляд-конкурс центральних бібліотек на кращу організацію роботи по використанню новітніх інформаційних ресурсів «Бібліотека. Інтернет. Користувач» (додається).
    
  3. Начальникам управлінь культури і туризму Хмельницької, Славутської міських рад, управління культури Департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради, відділів культури, національностей та релігій райдержадміністрацій забезпечити участь центральних районних, міських бібліотек у проведенні огляду-конкурсу.
    
  4. Директору обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи  Островського Синиці Н. М. забезпечити оприлюднення Положення про огляд-конкурс на сайті бібліотеки, координацію робіт з проведення огляду-конкурсу та його хід, відзначення переможців та підведення підсумків у визначений спосіб.
    
  5. Витрати на проведення огляду-конкурсу віднести за рахунок обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського, обласного комітету профспілки працівників культури, залучення спонсорських коштів.
    
  6. Цей наказ набуває чинності через 10 днів після його державної реєстрації у Головному управлінні юстиції у Хмельницькій області, але не раніше дня його оприлюднення.
    
  7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління М. В. Алєксєєву.

   

  Начальник управління                                                            І. Трунова

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО

  Наказ управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації

  09.04.2013 №132 н

   

  ПОЛОЖЕННЯ

  про обласний  огляд-конкурс центральних бібліотек
  на кращу організацію роботи по використанню новітніх інформаційних ресурсів

  «Бібліотека. Інтернет. Користувач»

  1. Метою обласного  огляду-конкурсу центральних бібліотек на кращу організацію роботи по використанню новітніх інформаційних ресурсів «Бібліотека. Інтернет. Користувач» (далі – огляд конкурс) є активізація використання в бібліотеках новітніх інформаційних ресурсів, виявлення та запровадження в практику передового досвіду щодо використання в бібліотеках новітніх інформаційних ресурсів, стимулювання ініціативи працівників бібліотек. 
   

  2. Організаторами огляду-конкурсу виступають управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, обласний осередок Української бібліотечної асоціації, обласний комітет профспілки працівників культури, обласна універсальна наукова бібліотека імені Миколи Островського. 
   

  3. Координацію роботи з проведення огляду-конкурсу здійснює обласна  універсальна наукова бібліотека імені Миколи Островського.
   

  4. Огляд-конкурс проводиться з 07 травня до 01 вересня 2013 року.
   

  5. Огляд-конкурс проводиться у два етапи:

  5. 1 Перший етап огляду-конкурсу проводиться з 07 травня до 05 серпня 2013 року та передбачає підготовку і подання до обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського матеріалів на огляд-конкурс.

  5.2 Другий етап огляду-конкурсу проводиться з 05 серпня до 01 вересня 2013 року та передбачає аналіз поданих на конкурс матеріалів та здійснення виїздів з метою ознайомлення з роботою кращих бібліотек.

  6. Для участі в огляді-конкурсі центральні районні та міські бібліотеки повинні подати до 05 серпня 2013 року до обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського в друкованому та електронному форматі наступні матеріали:

  перелік комп'ютерної техніки із зазначенням дати підключення до мережі Інтернет;

  довідку, обсягом до 4 друкованих аркушів про використання в бібліотеці Інтернет-ресурсів та Інтернет-технологій, у якій зазначити інформацію про діяльність Інтернет-центрів та пунктів доступу громадян при центральних бібліотеках,  використання фонду електронних ресурсів на СD- дисках та створення власних інформаційних електронних ресурсів, організацію навчальних курсів, семінарів з основ використання ком'ютерних та Інтернет-технологій, надання віртуальних послуг через веб-сайт бібліотеки, рекламу бібліотеки у соціальних мережах, методичну діяльність бібліотеки з означеного питання;

  список веб-адрес бібліотечних сайтів, блогів, сторінок бібліотек;

  мультимедійну (відео) презентацію та фото-репортаж про діяльність в центральній бібліотеці центрів доступу до мережі Інтернет;

  відгуки щодо використання у бібліотеках електронних інформаційних ресурсів та інформацію про те, як новітні інформаційні ресурси та послуги  бібліотеки покращують життя громади.

  7. З метою об'єктивного оцінювання матеріалів учасників конкурсу, утворюється журі у складі представників управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, обласного комітету профспілки працівників культури, обласної універсальної бібліотеки імені Миколи Островського та громадськості.

  Персональний склад журі огляду-конкурсу затверджується наказом управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

  8. Підсумкові матеріали конкурсу узагальнюються відділом науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського і публікуються у збірнику бібліотеки серії «З досвіду роботи».

  9. Переможці огляду-конкурсу нагороджуються дипломами та цінними  подарунками напередодні Всеукраїнського дня бібліотек.

  10. Хід проведення та підсумки огляду-конкурсу оприлюднюються на сайті обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського.

   

  Заступник начальника управління                                                                                           М. Алєксєєва


  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Шановним любителям книг!

  Шановні любителі книги! Упродовж грудня 2017 року фонди бібліотек Хмельницької міської ЦБС поповнились новинками, що безкоштовно надійшли за Державною програмою «Українська книга» та творами подільських письменників. Усі видання виключно українською мовою.

  Чекаємо Вас у міських бібліотеках.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр