Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Без піару далеко не заїдеш
  Тамара Козицька, директор ЦБС
  6 Березня 2015 р.

  Від 5-го березня 2015 р. розпочав роботу Хмельницький регіональний піар-офіс сучасних бібліотек. Це проект, реалізація якого стала можливою завдяки перемозі Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи (ЦБС) разом з бібліотеками-партнерами у конкурсі проектів «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек» за фінансової підтримки програми «Бібліоміст» та експертної підтримки ГО «Центр Медіареформ». Завдання піар-офісів – регулярна робота з журналістами для донесення до широкої аудиторії інформації про модернізацію бібліотек регіону. 

  Конкурс було оголошеного для бібліотек Буковини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Києва (або області), Львівщини, Миколаївщини, Одещини, Полтавщини, Тернопільщини, Харківщини, Херсонщини, Хмельниччини, Черкащини, Чернігівщини.

  26 фіналістів конкурсу визначили з-поміж 95 кандидатів, які з цікавістю та глибокою професійною мотивацією відгукнулися на запрошення позмагатися за створення на базі своїх бібліотек сучасних піар-офісів. Із них лише 5 піар-офісів у серйозній боротьбі вибороли право отримати технічну підтримку від програми «Бібліоміст» та поглиблені консультації і підтримку для здійснення зв’язків з медіа від відомих українських журналістів та медіа-експертів Людмили Гуменюк та Михайлини Скорик, що свідчить про те, що хмельницькі бібліотекарі відповідально та натхненно працюють для своїх читачів.

  Хмельницька регіональна команда бібліо-піарників сформована із фахівців 6 бібліотек Хмельницької області:

  Хмельницький піар-офіс об'єднав різні бібліотеки: від обласної до сільської в радіусі 100 км від обласного центру. Всі бібліотеки надають сучасні послуги населенню та вільний доступ до Інтернету користувачам, працюють за проектами програми "Бібліоміст" і прагнуть професійно працювати з медіа, щоб розповісти кожному про можливості, які дають місцевим громадам сучасні бібліотеки.

  Проект триватиме з 5 березня до 31 травня 2015 р. Впродовж 3-х місяців бібліотекарі працюватимуть над реалізацією розроблених медіа-планів, після чого буде визначено найкращий піар-офіс сучасних бібліотек України. Перемога Хмельницького можлива за активної медіа-підтримки, тож сподіваємося на результативну співпрацю друзів-журналістів з бібліотечними піарниками.

  Один із перших заходів в рамках проекту – це веб-міст «Бібліотеки єднають Україну» між центральною бібліотекою Хмельницької міської ЦБС та Старобільською центральною районною бібліотекою Луганської обл., який відбудеться в рамках угоди про партнерство міст Хмельницького та Старобільська Луганської обл., запланований на 17 березня 2015 р. 


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у першому кварталі 2020 року

  Пропонуємо ознайомитись із книгами, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр