Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Міські бібліотеки підвели підсумки роботи за 2015 рік
  Елла Холміцька, заступник директора Хмельницької міської ЦБС
  29 Січня 2016 р.

  28 січня у центральній бібліотеці Хмельницької міської ЦБС підвели підсумки роботи бібліотечної системи за 2015 рік та визначили напрямки діяльності у 2016 році.

  На зборах були присутні працівники бібліотек, друзі та партнери, начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков, головний спеціаліст управління культури і туризму Світлана Прокопенко.

  Підводячи підсумки роботи, директор Хмельницької централізованої бібліотечної системи Тамара Козицька зазначила: «Бібліотечні працівники вдало впроваджують у свою діяльність інноваційні форми роботи. Відповідно, не забарився і результат. Маємо багато перемог у різноманітних проектах та конкурсах, що дозволило залучити додаткові інвестиції для покращення обслуговування громади міста Хмельницького". 

  Порадували перемогами користувачі бібліотек міста. Це і «Кращий читач», і учасники інших конкурсів та акцій, за успіхом кожного з яких стоїть копітка робота бібліотекаря. Старші люди, які навчилися працювати на комп’ютері, відкрили свій бізнес завдяки бібліотеці, отримали юридичну, психологічну підтримку – це і є результати нових послуг, які впроваджуються у бібліотеках.

  Завдяки адвокаційній діяльності змогли залучити кошти з міського бюджету на капітальні ремонти та оновлення меблів для бібліотек. Це була проблема, яка не вирішувалася десятиліттями. У 2015 р. було відремонтовано філії №4, 8, 13.

  Значно покращилася якість послуг з е-урядування, що надаються бібліотеками. Збільшення кількості філій-учасниць ПДГ, відкриття Центру електронного обслуговування у бібліотеці на Озерній, реклама послуг у ЗМІ ще більше привернули увагу до бібліотек, як до закладів, які допомагають сталому розвитку самоврядування у громаді.

  Багато уваги приділялося популяризації читання, на що було спрямовано більшість заходів та акцій бібліотек міста.

  Саме завдяки результатам роботи: перемогам у конкурсах, умінню залучати позабюджетні кошти тощо, значно покращився імідж бібліотек серед колег інших закладів культури, партнерів, представників влади і депутатського корпусу. Це дозволило розширити рамки співпраці із громадськими організаціями, засобами масової інформації, активними громадянами міста.

  Від колективу бібліотечної системи висловлено подяку друзям та партнерам міських бібліотек, які протягом року були поруч, допомагали і працювали разом, а саме:

  Віталію Міхалевському – голові правління обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка  за дієву підтримку бібліотек м. Хмельницького та допомогу у всіх спільних починаннях та проектах, гуртування літераторів Поділля навколо бібліотек та виховання нової генерації носіїв сучасного українського слова; 

  Василю Петрицькому – директору будівельної компанії, яка займалася ремонтами бібліотек, та спеціалісту з кошторисної документації Петру Замаху за те, що зробили міські бібліотеки сучасними, комфортними, затишними для читачів;

  Аліні Возній – фотографу, книжковому блогеру  за співпрацю з бібліотеками міста Хмельницького, представлення нового образу сучасного бібліотекаря за допомогою фоторепортажів та підтримку бібліотек у загальноміських заходах, популяризацію читання;

  журналісту ТРК «Місто» Тетяні Гущі та оператору Юрію Старушкіну за активну співпрацю з бібліотеками, підтримку Всеукраїнського проекту «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек», а також створення нового позитивного образу сучасного бібліотекаря в медіа-просторі м. Хмельницького. 

   

  Другий рік поспіль, за підсумками року, онлайн-голосуванням бібліотечні працівники системи визначають кращу бібліотеку-філію. Цього разу кращою бібліотекою-філією Хмельницької міської ЦБС – 2015 обрана центральна бібліотека-філія для дітей №12.

  Начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков подякував колективу Хмельницької міської ЦБС за гарну роботу, порадив, на що звернути увагу у майбутньому. «Впевнений, що Іван Гончар – читач бібліотеки-філії №12 та «Кращий читач – 2015» – долучив власним прикладом до читання та відвідування бібліотеки і своїх друзів», – поділився думкою Артем Євгенович.

  Головний спеціаліст управління культури і туризму Світлана Прокопенко розповіла присутнім про загальноміські заходи у 2016 році, у яких співорганізатором виступатиме Хмельницька міська ЦБС. Серед них: І Міжнародна наукова історико-краєзнавча конференція «Місто Хмельницький в контексті історії України», присвячена 585-річчю від першої писемної згадки про м. Проскурів, а також міський літературний фестиваль «Слово єднає!».

  Попереду багато справ, але завдяки стратегічному плануванню, злагодженій колективній роботі, професійному розвитку бібліотечні працівники і надалі якнайкраще будуть реалізовувати поставлені перед ними завдання. Бібліотека справді йде до людей, і, відповідно, більше людей приходить потім у бібліотеку.


  Філія№3
  Філія№3
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Серія для дітей

  Серія "Детективчик" заснована в 2011 році видавництвом "Національний книжковий проект".
  Для середнього шкільного віку.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр