Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Безкоштовне навчання основам програмування у бібліотеці
  Тамара Козицька, директор Хмельницької міської ЦБС
  21 Липня 2016 р.

  21 липня 2016 року у центральній міській бібліотеці презентували проект Technology Nation та відбулося вручення сертифікатів першій групі випускників курсу у м. Хмельницькому.

  Проект Technology Nation стартував у березні 2016 року у центральній бібліотеці Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи. Навчання проводять волонтери – фахівці з ІТ-технологій: викладачі Хмельницького національного університету та ІТ-академії Circle Web Group, директором якої є Івахов Олександр.

  Куратор проекту у м. Хмельницькому Ковальчук Сергій, к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій ХНУ, розповів: «Проект у Хмельницькому реалізується за підтримки міської влади. У першій групі навчалися люди різних професій. Вони навчилися базовим навичкам створення сайтів, веб-дизайну, познайомилися з базами даних, основами об’єктно-орієнтованого програмування. Зареєструватися на наступні курси можна на сайті BrainВasket, або звернувшись у центральну бібліотеку».

  Привітати випускників прийшов секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак, який наголосив, що за ініціативи міської ради формується стратегія розвитку міста Хмельницького і важливо, щоби якомога більше було ІТ-грамотних й технологічно підготовлених хмельничан.

  Даний курс дозволить всім бажаючим отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, що дасть слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері.

  Протягом трьох років будуть проводитися безкоштовні курси у Хмельницькому, а бібліотека перетвориться на хаб з офлайн-навчання програмуванню. Важливо, щоб якнайбільше хмельничан дізналися про таку унікальну можливість та змогли отримати нові знання.

  РЕЄСТРУВАТИСЯ ТУТ

  Довідка.

  Програму Technology Nation запустив фонд BrainBasket (http://brainbasket.org/). Безкоштовний курс з основ програмування створений на базі навчальних матеріалів університетів Гарварда, Стенфорда і Массачусетського технологічного інституту (МТІ). Перший етап програми Technology Nation – навчання груп по 15 чоловік в 22 навчальних центрах на базі бібліотек 22 міст України. Кількість центрів планують довести до 100. А кількість випускників програми в рік – до 40 тис.

  Партнерами програми виступають адміністрація Президента України, компанії «Microsoft Україна», «Навігатор» і громадська організація «Вікно можливостей», покликана підвищити рівень комп’ютерної грамотності населення.

  ВІДЕОРЕПОРТАЖІ

  33 канал

  ТРК "Місто"


  Філія №11
  Філія №11
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книжкові скарби

  Пропонуємо ознайомитись із новими книгами, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС за Державною програмою «Українська книга».

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр