Макаренко Назар Олегович Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Макаренко Назар Олегович Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Наше місто » Почесні громадяни
  Макаренко Назар Олегович

  МАКАРЕНКО
  Назар Олегович

  Звання «Почесний громадянин
  Хмельницької міської територіальної громади»
  присвоєно 
  рішенням позачергової дев'ятнадцятої сесії
  Хмельницької міської ради від 23 вересня 2022 року.

  Захиснику було 25 років. Він закінчив міську ЗОШ №6. Після школи вступив до Хмельницького національного університету, відслужив строкову військову службу.

  До повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Назар Макаренко 3 роки працював тренером спортивно-культурного центру «Плоскирів», очолював секцію тайського боксу. За словами колег, завжди знаходив спільну мову з дітьми, був для них авторитетом, запам'ятався усім світлою і щирою людиною.

  Захищати країну пішов разом зі своїм батьком Олегом Анатолійовичем, який це робить ще з 2014 року. Спочатку вони вступили до лав територіальної оборони, потім разом поїхали на східні рубежі. Військовослужбовець 106 окремої бригади ТрО ЗСУ, старший солдат.

  Національна федерація кікбоксингу України WAKO повідомила, що Назар Макаренко був чемпіон України з кікбоксингу WAKO, тренером, кандидатом у майстри спорту.

  Воїн загинув на Донеччині 25 травня, отримавши несумісне з життям поранення. Був справжнім бійцем і людиною з великим серцем. У нього залишилися дружина та маленький син.

  "Назаре, я впевнений, тепер ти є гордістю для всіх нас, для всіх українців і точно є прикладом для наших дітей", – сказав міський голова Олександр Симчишин під час прощання із захисником у Хмельницькому  29 травня. Провести в останню путь Героя прийшли побратими, друзі, колеги, хмельничани.

  Рішенням позачергової тридцять першої сесії Хмельницької міської ради №32 від 28 липня 2023 року "Про присвоєння імені, зміну типу та перейменування закладів загальної середньої освіти Хмельницької міської територіальної громадиХмельницькій спеціалізованій середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу присвоєно ім'я Назара Макаренка.

  Цим же рішенням Хмельницьку спеціалізовану середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу імені Назара Макаренка перейменовано на "Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей №6 імені Назара Макаренка Хмельницької міської ради";

  В 2024 році до Дня Героїв у Ліцеї №6 імені Назара Макаренка Хмельницької міської ради відкрили Музей української героїки. Ініціаторами його створення стали побратими Назара Макаренка з 86-го окремого батальйону територіальної оборони, його батько Олег Макаренко та директор ліцею Сергій Ткач. 

  У музеї  ретельно зібрані експонати, котрі розповідають про життя та військову службу випускників навчального закладу  полеглих Героїв Назара Макаренка та Рашада Оруджева. Також у музеї — шеврони та військові атрибути, котрі надали батьки учнів ліцею, які служать у ЗСУ. 

  Звання «Почесний громадянин
  Хмельницької міської територіальної громади» присвоєно

  за видатні заслуги перед українським народом
  та 
  Хмельницькою міською територіальною громадою.


  03.02.2023 р., 01.06.2024 р.
  останнє оновлення 11.06.2024 р.

  Для створення довідки використано матеріали з наступних електронних ресурсів:

   © Центральна публічна бібліотека
  Хмельницької міської територіальної громади


  Підготувала: Оксана Василишина, редакторка ЦПБ


  Ярмарок соціальних ініціатив бібліотек Хмельниччини
  Ярмарок соціальних ініціатив бібліотек Хмельниччини
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Література для літніх канікул

  У фондах бібліотек є книги, які можуть стати у нагоді під час літніх канікул. І відпочиваєте – і навчаєтесь новому одночасно!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр