Can't create/write to file '/tmp/#sql-temptable-473-1.MAI' (Errcode: 28 "No space left on device")
query=select * from review where dep='116' order by rand() limit 0,1;Can't create/write to file '/tmp/#sql-temptable-473-1.MAI' (Errcode: 28 "No space left on device")
query=select * from video order by rand() limit 0,1; Наші видання Хмельницька міська централізована бібліотечна система
Наші видання Хмельницька міська централізована бібліотечна система Наші видання Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Ресурси бібліотек
  Наші видання

   

     

  Лауреати міської премії імені Богдана Хмельницького

  Щорічно жителям міста Хмельницького, творчим колективам, громадським організаціям, літературним спілкам присуджується міська премія імені Богдана Хмельницького у галузі історії, культури і мистецтва.
  Щороку працівники Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи готують інформацію про лауреатів поточного року. В цьому виданні можна ознайомитись з досягненнями відомих хмельничан, які були удостоєні міської премії ім. Б. Хмельницького у 2019 році.

  Переглянути можна за посиланням: https://drive.google.com


  До історії українського повстанського руху на Поділлі

  Події Української революції 1917-1921 років хоч і займають значне місце в історії становлення нашої держави, досі залишаються маловідомими для більшості пересічних українців.
  Багато фактів визвольних змагань початку ХХ століття відкрилось нам за останні роки, але ще й дотепер ми не знаємо всієї правди тих подій, не шануємо всіх борців за незалежність.
  Видання рекомендоване для всіх хто цікавиться історією Української революції 1917–1921 років на Поділлі.

  Переглянути можна за посиланням: https://drive.google.com


  Протидія коронавірусу: соціальні та економічні гарантії

  У виданні: вміщено матеріали інформаційного характеру: про забезпечення Урядом додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019).

  Видання адресовано для широкого кола користувачів.

  Переглянути можна за посиланням: https://drive.google.com


  Музеї міста Хмельницького

  У посібнику: історія створення музеїв міста Хмельницького та їх експозиції

  Щоб ознайомитись з чарівністю атмосфери нашого міста, з його історичними, меморіальними, архітектурно-мистецькими пам'ятками, збагатити свої знання, зустрітися з прекрасним вам допоможуть відвідини музеїв які діють у місті Хмельницькому. Музеї дадуть змогу побувати в давньому минулому, побачити сьогодення нашого міста, його здобутки і навіть заглянути у майбутнє. Там дбайливо зібрано і зберігається все, що нам, хмельничанам, дороге, що є гордістю нашого міста, і це закономірно: адже не вартий майбутнього той народ, який не цінує минулого.

  Переглянути можна за посиланням: https://drive.google.com


  Читай українською

  Список нових надходжень орієнтований на всі категорії населення, але особлива увага приділена залученню до читання дітей, підлітків та молоді, небайдужих до Української книги. Містить перелік нових книг місцевих письменників – тих, що видані за сприяння Хмельницької міської ради відповідно до Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м. Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською», та тих, які надійшли у 2018-2019 роках до Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи.

  Тексти всіх цих книг розміщено на сайті ХМЦБС у розділі «Ресурси бібліотек».

  Переглянути можна за посиланням: https://drive.google.com


  Навчаємось дистанційно

  У виданніподано вебпосилання на популярні курси дистанційної освіти, які можуть бути цікавими для бібліотечних фахівців.

  Переглянути можна за посиланням: https://drive.google.com


  Професійні видання онлайн

  У виданні: рекомендований анотований список новинок фахової літератури – книг та періодичних видань для бібліотечних фахівців.

  Переглянути можна за посиланням: https://drive.google.com


  Літературна Європа

  Європейська література утверджує вічні цінності, зосереджує свою уяву передусім на людині, її особистому, громадському житті, ставить і розв'язує кардинальні питання буття, що є добро, а що – зло? У чому сенс життя? Така література не може не цікавити.

  У світовій літературі є безліч письменників, творчість яких вважається не тільки найвищим злетом національної культури, але і її найхарактернішим втіленням.

  Тож пропонуємо вашій увазі персоніфікований список літератури "Літературна Європа", який об'єднує геніїв слова за географічною ознакою – письменників Європи, які залишили нам воістину багатогранну спадщину – свої твори, які можна знайти у бібліотеках міста Хмельницького.

  Переглянути можна за посиланням: https://drive.google.com


  Жіночі голоси української сучасної літератури

  У рекомендаційний список ввійшли українські письменниці-ювілярки, перелік їхніх творів та окремих публікацій про них.

  Він орієнтований на всі категорії населення, однак, насамперед, покликаний залучити до читання дітей, підлітків та молодь, котрим не є байдужою Українська книга.

  Переглянути можна за посиланням: https://drive.google.com


  Дистанційна робота бібліотек: новий формат

  У виданні. Досвід дистанційної роботи Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи під час запровадження карантинних обмежень в Україні.

  Бібліотеки міста Хмельницького розширили перелік та охоплюваність послуг, якими читачі можуть скористатися дистанційно. Пропонували користувачам в умовах карантину скористатися доступом до бібліотечних онлайн-ресурсів та отримати онлайн-послуги.

  Переглянути можна за посиланням: https://drive.google.com


  Стоп-булінг: як зрозуміти, що дитину ображають 

  У виданні. У виданні вміщено матеріали інформаційного характеру: що таке булінг, як його зупинити, як учасникам освітнього процесу його розпізнати, як протидіяти булінгу. Частиною інформаційного буклета стали сценарії заходів з попередження і профілактики випадків булінгу серед школярів.

  Видання адресовано бібліотечним та педагогічним працівникам, школярам, батькам, керівникам навчальних закладів, практичним психологам, соціальним працівникам, класним керівникам та іншим. Воно підготовлене у рамках Міської програми правової освіти населення на 2016-2020 роки.

  Переглянути можна за посиланням: https://drive.google.com


  Вибори Президента України - 2019 

  Урок політичної свідомості. Шорт-лист

  Переглянути можна за посиланням: https://drive.google.com


  Незборима нація 

  Бібліографічна пам'ятка

  Переглянути можна за посиланням: https://ru.calameo.com


  Інформаційна довідка "Під срібний звук бандур" 
  (до 100-річчя Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. І. Майбороди) 

  У виданні. Інформація про історію створення Національної заслуженої капели бандуристів України імені Григорія Майбороди, приурочене 100-річчю. Містить - від Кобзарського хору до Національної капели бандуристів. Розміщені матеріали використаних електронних ресурсів. Рекомендовано для широкого кола  читачів поціновувачів народного  хорового співу.

  Переглянути можна за посиланням: www.ru.calameo.com


  Рекомендований список літератури "Децентралізація влади"  

  У виданні. Інформація про сучасне розуміння децентралізації, доцільність змін у системі місцевого самоврядування. Включені статті з періодичних видань з фондів Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи за період 2016-2018 рр.

  Видання орієнтовано на представників громадського сектору об'єднаних територіальних громад, працівників органів місцевого самоврядування, журналістів, бібліотекарів, студентів та інших осіб які цікавляться процесом реалізації реформ децентралізації.

  Переглянути можна за посиланням: www.ru.calameo.com


  Наука впродовж життя
  Персоніфікований список літератури до 70-річчя з дня народження академіка медико-технічних наук Олександри Олександрівни Азарської  

  «Немає мистецтва кориснішого медицини», – вважав давньоримський письменник Пліній Старший. Яскравим підтвердженням цього вислову є життя і професійна діяльність психолога-дефектолога, вченого Азарської Олександри Олександрівни. Цього року відзначається 70 років з дня її народження, і кожен день свого життя вона віддала на поступ медичної та педагогічної наук.

  У виданні. Подано біографічну довідку життя та діяльності О. О. Азарської, а також бібліографію її праць та статей про неї.

  Переглянути можна за посиланням: www.ru.calameo.com


  Правоосвітня діяльність бібліотек Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи
  На полицю фахівцю. Випуск 6  

  У виданні. Матеріали інформаційного характеру про права та обов'язки громадян в Україні, гендерну політику, перелік державних та громадських організацій покликаних захищати права громадян. Адресоване бібліотечним працівникам, вчителям та всім, кого цікавлять дані питання. Також описаний досвід правоосвітньої роботи бібліотек Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи.

  Переглянути можна за посиланням: www.ru.calameo.com


  Країна сонця, що сходить
  Інформаційна довідка  

  У виданні. З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв'язків між Україною та Японією, а також на виконання домовленостей, досягнутих за результатами офіційного візиту Президента України до Японії, 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні.

  Японія відома своїм економічним дивом, її культура вирізняється вічним прагненням до краси. Японці віддано зберігають передання і традиції предків. Кімоно і сакура стали вічними символами цієї країни. Сумнозвісна Японія білими журавликами – трагедією Хіросіми та Нагасакі. Японія однією з перших визнала незалежність нашої держави.

  Цей збірник допоможе бібліотечним працівникам усіх ланок і підрозділів у проведенні заходів до року Японії в Україні.

  Переглянути можна за посиланням: www.ru.calameo.com


  Українська революція 1917-1921 рр.
  Тематичний список літератури  

  У виданні. Події Української революції 1917-1921 років хоч і займають значне місце в історії становлення нашої держави, досі залишаються маловідомими для більшості пересічних українців. У збірнику зібрані інформація про основні етапи революції та список рекомендованих статей даної тематики.

  Переглянути можна за посиланням: www.ru.calameo.com


  500 років реформації

  У виданні: можна знайти відповіді на запитання, як виникла реформація, який вплив мала Реформація на Україну тощо.

  Переглянути можна за посиланням: www.ru.calameo.com


  Українські народні ремесла
  Тематичний список літератури  

  У виданні: народне образотворче і декоративне мистецтво своїми коренями сягає глибокої давнини. Воно нерозривно поєднано з магічно-обрядовою і господарською діяльністю людини. Кожен читач може ознайомитись які ремесла здавна побутували як допоміжні види господарської діяльності, які давали можливість не тільки підтримувати матеріальний рівень родини, але й розвивали естетичний смак, виробляли одвічний потяг до краси, такий характерний для всього життя й побуту українців.

  Переглянути можна за посиланням: www.ru.calameo.com


  Основні напрямки роботи бібліотеки у формуванні системи бібліотечно-бібліографічних знань
  На полицю фахівцю. Випуск 5  

  У виданні. Бібліографічна інформація може бути явною, доступною кожному читачеві, і завуальованою, «схованою» від читача. Завдання бібліотекаря полягає в тому, щоб зробити цю інформацію явною.

  Збірник допоможе бібліотечним працівникам усіх ланок і підрозділів у проведенні заходів з популяризації бібліотечно-бібліографічних знань.

  Переглянути можна за посиланням: www.ru.calameo.com


  Бібліотечні клуби об'єднують, вчать і виховують
  На полицю фахівцю. Випуск 4  

  У виданні: при бібліотеках Хмельницької міської ЦБС з метою згуртування громади навколо бібліотеки, розширення їх кругозору, об'єднання людей різного віку і професій, а також для організації дозвілля створені клуби та гуртки за інтересами. Отже, цей збірник дає можливість ознайомитись з кращим досвідом роботи бібліотек Хмельницької міської ЦБС, щодо роботи клубів та гуртків за інтересами. 

  Переглянути можна за посиланням: www.ru.calameo.com


   

  "Чого тобі, яких ще слів і дум …"
  Персоніфікований список літератури
  (до 60-річчя від дня народження Павла Гірника)

  У виданні: розповідь про Павла Гірника

  Переглянути можна за посиланням: www.ru.calameo.com


  Бібліодайжест «Від Конституції Пилипа Орлика – до Конституції незалежної України»

  У виданні: історична довідка, сценарії виховних та історичних заходів. Видання може стати у нагоді бібліотечним та педагогічним працівникам при плануванні та підготовці виховних заходів.

  Переглянути можна за посиланням: www.ru.calameo.com


  «На захист рідної землі»
  Тематичний список літератури 

  У виданні: сценарії виховних виходіву рамках стратегі