Проєкти та програми Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Проєкти та програми Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Проєкти та програми
  Програма сприяння Парламенту України II

  1 Грудня 2011 р.

  Програма сприяння Парламенту України, що підтримується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID), співпрацює з Верховною Радою України з липня 1994. З вересня 2008 року почалася нова фаза діяльності Програми (тепер - “ПСП ІІ”), що впроваджується Інститутом ім. Джона Гленна університету штату Огайо. У рамках нового трирічного проекту ПСП ІІ продовжує надання технічної допомоги Парламенту та поширює свою діяльність на Секретаріат Президента України, Секретаріат Кабінету Міністрів України та окремі міністерства. ПСП ІІ зосереджує увагу на ефективних механізмах розвитку законотворчої політики і посиленні спроможності законодавчої та виконавчої гілок влади у цій царині. Одним з пріоритетів на новому етапі діяльності є питання пошуку та втілення найефективніших шляхів розширення доступу громадян до законотворчого процесу. Для досягнення цієї мети необхідно, щоб громадяни були обізнані й могли впливати на законотворчий процес ще на стадії підготовки законопроекту, тим самим стаючи активними учасниками процесу законотворення.

   

  Українська Бібліотечна Асоціація з 2009 року впроваджує проект ПСП II по створенню пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади у бібліотеках України.

  Метою створеної Мережі ПДГ є покращення поінформованості громадян щодо діяльності законодавчої та виконавчої гілок влади та поліпшення доступу громадськості до законотворчого процесу.

  Пункти Доступу Громадян – це інформаційні Центри, відкриті у бібліотеках України, де громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес.

  На сьогодні Пункти Доступу Громадян (ПДГ) успішно діють у 347 бібліотеках, створюючи Мережу ПДГ, яка охоплює всі регіони України.

  У Хмельницькій міській ЦБС учасниками Мережі ПДГ є центральна бібліотека, філії №2№7 та №14 .

   

   

  Презентація книги
  Презентація книги
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки у світі літератури

  Книгозбірні Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської тергромади одержали 347 новесеньких книг! Для читачів бібліотек видання придбало місто.

  Багато цікавих видань нещодавно надійшло й від дарувальників — користувачів та авторів. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр