Виставка неоплакатів «І пензлем, і словом – про ЗСУ» Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Виставка неоплакатів «І пензлем, і словом – про ЗСУ» Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Бібліотеки » Центральна публічна бібліотека » Відділ обслуговування центральної публічної бібліотеки » Літературно-мистецька вітальня
  Виставка неоплакатів «І пензлем, і словом – про ЗСУ»

  І пензлем, і словом – про ЗСУ

  У літературно-художній вітальні Центральної публічної бібліотеки Хмельницької громади відомий український художник  Володимир Півень презентував виставку неоплакатів «І пензлем, і словом – про ЗСУ». Це експозиція малюнків на підтримку Збройних сил України. Автори – підлітки й дорослі – учасники студії «Малювання як ART-терапія», якою керує пан Володимир.

  Така художня студія в нашому місті з'явилася у квітні 2022 року. А сам художник переїхав до Хмельницького з міста Дружківка внаслідок повномасштабної війни. Тож Володимир Півень, розпочавши роботу у нашому місті, організував студію. Спочатку її учасники малювали природу, традиційні сюжети. Однак події, котрі переживає країна, посприяли тому, щоб рухатися в патріотичному напрямку – інакше бути не могло.

  Саме тому малюнки виставки є суголосними теперішнім подіям визвольної війни українського народу. Більшість демонструють здатність українського народу боротися і віддати власне життя заради перемоги. Все це неоплакати. Як говорить пан Володимир, на них присутня актуальність, експресія – рух, ідея, котра чітко читається.

  Роботи експозиції створено за мотивами віршів, переважно – членів обласного осередку «Конгрес літераторів України». Поезія своєю чергою наповнює серця вірою і впевненням, що попри гори і болі ми маємо діти до перемоги.

  Серед представленого є неоплакат, де орел демонструє свою здатність боротися і віддати власне життя. Також є малюнок, на якому відродили справжній зміст української народної приказки. Звучить вона так: «Моя хата скраю – першим ворога стрічаю». Є й карикатурні роботи, котрі зображають ницість та підлість загарбників. А завершується експозиція малюнком  Насті Рекрут «ПЕРЕМОГА», який супроводжують рядки Володимира Півня:

   

  Баталія. Болюча, аж до щему,
  бо доля етносу-народу на кону.
  Увіч нам, друже, постає дилема:
  програти або виграти війну.


  Філія №10
  Філія №10
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки сучасної художньої літератури

  Знайомимо вас із підбіркою нових та цікавих книг, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр