9 листопада в бібліотеці-філії №11 діти зустрілися з волонтерами Товариства Червоного Хреста. Учасники поринули у світ творчості, із захопленням малюючи різноманітні осінні сюжети. Для цього вони використовували папір і фломастери.
Нині волонтери завітали й до бібліотеки-філії №10.
У Давидковецькій бібліотеці-філії №5 відбувся веселий та пізнавальний літературний квіз, присвячений творчості видатного українського гумориста Остапа Вишні. Захід провели 9 листопада. Учасники змагалися за звання кращого знавця творчості письменника.
У Центральній публічній дитячій бібліотеці відбулася зустріч юних читачів із волонтерами Товариства Червоного Хреста України. Ті організували для малечі цікаві майстер-класи на осінню тематику.
Задля вшанування пам'яті Ірини Фаріон працівниці бібліотеки-філії №11 організували для здобувачів освіти ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького» мовознавчу годину. На захід запросили Ольгу Фіновську — членкиню міського Товариства української мови ім. Т. Г. Шевченка «Просвіта».
7 листопада підлітковий клуб «Романтик» і книгозбірня №9 провели майстерку «Світ оригамі». На творчому заході учасники виготовляли осінні кленові листочки. Такі маленькі шедеври ручної роботи нагадують про важливість творчого підходу в навчанні та розвитку. У процесі роботи поговорили про саму техніку.
7 листопада в Центральній публічній дитячій бібліотеці провели захід «Кібербезпека. Як захистити себе в цифровому просторі і не тільки…». Сьогодні питання онлайн-безпеки — це не лише про захист інформації, а й про збереження життя.
Лекція-бесіда про булінг відбулася 7 листопада у Центральній публічній бібліотеці. Її провели для дев'ятикласників. Захід відбувся у межах роботи бібліотечного правового клубу «Право. Закон. Мораль».
З вересня цього року у Центральній публічній дитячій бібліотеці стартував проєкт «Територія надії». Він та в цілому робота книгозбірні цікавить представників міжнародних організацій. Зокрема, 2 листопада її відвідала делегація з Фонду Роберта Боша (Robert Bosch Stiftung).
2 листопада чергове засідання клубу «Весела майстерня» у книгозбірні №8 присвятили Гелловіну. Діти виготовили аплікацію «Веселе свято ЖАХУ».
Дітки дуже полюбляють навідуватись до книгозбірні, читати книжечки, переглядати комікси. У перший день листопада вони у Центральній публічній бібліотеці повторювали правила бережливого користування книгою.
2 листопада у філії №10 відбулася чергова тематична зустріч з волонтерами. Під керівництвом спеціалістів учасники опановували техніку точкового малювання, щоб налаштуватися на позитивний лад і заспокоїти нервову систему. Подібний захід нині відбувся і в книгозібрні №11.
Заняття з елементами тренінгу з медіаграмотності відбулося у Центральній публічній бібліотеці 31 жовтня. У межах цього заходу пройшла презентація XR-виставки «EDAR: За лаштунками реальності».
Мовний колаж до Дня української писемності та мови провели у Центральній публічній бібліотеці 31 жовтня. Організував його художник та філолог Володимир Півень. Запросили на захід другокурсників-медиків.
30 жовтня у бібліотеці-філії №4 відбулася майстерка зі створення ляльки-мотанки. Провела її майстриня, а разом з тим бібліотекарка Тетяна Юркова.
У Центральній публічній книгозбірні волонтери запропонували маленьким учасникам чергової майстерки виготовити власноруч гелловінське оздоблення — гірлянду привидів.
30 жовтня у Пироговецькій бібліотеці-філії №18 пройшов захід у межах Глобального тижня інформаційної та медійної грамотності. У книгозбірні влаштували перегляд фільму «Медіа та медіаграмотність: що це і навіщо».
29 жовтня працівниці бібліотеки-філії №11 організували для здобувачів освіти ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького» годину медійної грамотності. Учасники грали в настільну гру «Інформаційне лото».
Центральна публічна дитяча бібліотека організувала вебсерфінг «Безпечна подорож океаном комп'ютерних знань». 29 жовтня до книгозбірні на зустріч запросили бенефіціарів БФ «Карітас — Хмельницький УГКЦ» та представників Головного управління патрульної поліції у Хмельницькій області.
У Богдановецькій бібліотеці-філії №21 триває цикл заходів, що має назву «Не дай себе обманути». Тематичні зустрічі книгозбірня організовує з нагоди Глобального тижня інформаційної та медійної грамотності.
Захід «Вторсировина як порятунок планети», присвячений темі апсайклінгу та перероблення відходів, 29 жовтня відбувся в бібліотеці-філії №10. Він об'єднав дітей та дорослих навколо ідеї збереження природи та усвідомленого підходу до використання ресурсів.
Хочемо поділитись книжковими новинками бібліотек Хмельницької міської ЦБС, які будуть цікаві та корисні наймолодшим читачам, підліткам і дорослим.