Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Умій захистити свої права
  Тетяна Любенчук, заступник директора по роботі з дітьми
  6 Жовтня 2017 р.

  Молодь є важливою складовою сучасного українського суспільства, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного прогресу.  Сьогодні вже нікого не треба переконувати в необхідності правових знань, бо згідно Конституції України: незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності. Тому кожна молода людина повинна правильно застосовувати норми законів, знати свої права та обов’язки. Близько половини опитаних дітей в Україні вважають себе недостатньо захищеними державою від жорстокості, знущання, викрадення та продажу. Насильство в сім’ї – серйозна і поширена проблема.

  В міській центральній бібліотеці для дітей №12 було проведено правовий всеобуч «Умій захистити свої права». Учні 9-А та 9-Б СЗОШ №21 зустрілись із студенткою 4-го курсу Хмельницького університету управління та права Тручковською Анною. На заході обговорювались права дітей, давались адресні посилання на організації, куди вони можуть звернутись по допомогу в разі виникнення правової проблеми.

  Як зазначила студентка Тручковська Анна: «Кримінально-правові заходи державного примусу вельми небажані щодо неповнолітніх. Адже неповнолітні не мають достатнього життєвого досвіду, легко піддаються навіюванню, не завжди розуміють різницю між моральним і аморальним, у них в значній мірі відсутні необхідні знання, навички соціальної поведінки, адекватна оцінка своїх вчинків. І все ж, сьогоднішній стан злочинності в Україні, в тому числі серед неповнолітніх, не дає можливості відмовитись від застосування до них заходів кримінально-правового впливу, коли інші види державного впливу вичерпані або неефективні».


  Інтернет-аншлаг у філії №2
  Інтернет-аншлаг у філії №2
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Новинки грудня 2017 р.

  Шановні любителі книги! Упродовж грудня 2017 року фонди бібліотек Хмельницької міської ЦБС поповнились новинками, що безкоштовно надійшли за Державною програмою «Українська книга» та творами подільських письменників. Усі видання виключно українською мовою.

  Чекаємо Вас у міських бібліотеках.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр