Дізнаватися про історію своєї держави у грі дуже цікаво і водночас корисно. Отож, 20 квітня юні читачі бібліотеки-філії №11 мали можливість показати свої знання і позмагатися із однолітками під час гри «100 років боротьби: Українська революція». Це досить неординарний підхід до вивчення такого переломного моменту в утвердженні національної свідомості суспільства і України як держави загалом.
![Гра «100 років боротьби: Українська революція» у бібліотеці-філії №11](/uploads/images/news/news_2018/filial_11_revol.jpg)
«Нам, бібліотекарям, було цікаво дізнатися про деякі історичні факти», – ділиться враженнями провідний бібліотекар бібліотеки-філії №11 Білецька Алла.
Серед учасників батлу була запекла боротьба, члени кожної команди вели між собою суперечки. Але не дивлячись на те, хто переміг, усі залишилися задоволені.
![Гра «100 років боротьби: Українська революція» у бібліотеці-філії №11](/uploads/images/news/news_2018/filial_11_revol1.jpg)
«Я дуже люблю вивчати історію України, – ділиться враженнями учасниця гри Люба. – Я привела на гру свою подругу Сабіну, тому що у неї також дуже високі оцінки з історії, тому я надіялася, що ми разом здобудемо перемогу. Нажаль, у грі виграли хлопці, але ми не засмучуємося, адже дізналися стільки нового, що обов’язково допоможе нам на уроках з історії».
![Гра «100 років боротьби: Українська революція» у бібліотеці-філії №11](/uploads/images/news/news_2018/filial_11_revol2.jpg)
|