Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  «Лідер читання -2018» у міських бібліотеках
  Тетяна Любенчук, заступник директора по роботі з дітьми
  23 Квітня 2018 р.

  20 квітня в центральній бібліотеці для дітей №12 відбувся II міський тур Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2018». Конкурс зібрав тих дітей, для яких книга є не тільки джерелом знань, а й другом і помічником, який порадить, збадьорить, навчить.

  Журі нагородило 14 найкращих читачів міста, які здобули перемогу у 1-му турі. 

  Відкрили конкурс голова журі  головний спеціаліст управління культури і туризму Хмельницької міської ради Світлана Прокопенко та член журі  письменниця, член обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», кандидат філологічних наук Марія Дем’янюк. Вони привітали учасників і побажали  всім цікавого змагання, гідно представити свої бібліотеки в конкурсі.

  «Раді бачити стільки молодих, розумних і талановитих читачів міських бібліотек. Саме книги допоможуть вам знайти гідне застосування своєму розуму і талантам. Участь у подібних конкурсах дає поштовх до самореалізації»,  наголосила Світлана Прокопенко.

  Конкурс пройшов у форматі «Весела подорож». Учасники були пасажирами потягу, який прямував у місто Читайликів і зупинявся на станціях: «Інтелект-старт», «Флешбук», «Всезнайко» та «Книжковий батл». На станції «Інтелект-старт» відбулася усна вікторина. На станції «Флешбук» діти презентували себе та свою улюблену книгу. На станції «Всезнайко» діти письмово давали відповіді на запитання та з літер слова ЛІТЕРАТУРА складали якнайбільшу кількість слів.

  Конкурс видався феєричним та яскравим для всіх його учасників та глядачів. На свято завітали вихованці дитячої музичної школи №3, які привітали учасників своїми виступами та отримали у подарунок книги. Оскільки діти були дуже активні, креативні, ерудовані, переможця обрати було нелегко. І два учасники з 5-их, та два учасника з 6-их класів попрямували на станцію «Книжковий батл», на якій виборювали свою перемогу.

         

  Переможцями стали Шостацький Богдан – читач центральної бібліотекиОнофрійчук Юлія – читачка бібліотеки-філії №8.

  «Коли серед переможців я почув своє прізвище, радість та хвилювання наповнили моє серце. Звісно, я розумію, що без бібліотеки, без тих знань та вмінь, якими діляться зі мною книги, я б ніколи не досяг цієї перемоги», – поділився своїми враженнями Богдан Шостацький.

  Бажаємо Богдану і Юлі здобути перемогу серед найкращих читачів області!  


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  #КнижкиДаруй_ДоПеремогиКрокуй

  У межах бібліотечної акції «Книжки даруй – до перемоги крокуй» та челенджу з дарування книг книгозбірням, котрий нещодавно оголосило управління культури і туризму, подарували нашим читачам багато українських книг.

  Розпочинаємо знайомити із новинками, які вже на полицях бібліотек.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр