В березні 2017 р. виповнилось 100 років від початку Української революції 1917-1921 рр.
З нагоди цієї події 25 квітня у читальному залі бібліотеки-філії №10 ім. Д. М. Брилінського учні ЗОШ №24 9-В класу зіграли в історичну настільну гру «100 років боротьби», розроблену Українським інститутом національної пам'яті до 100-річчя Української революції 1917-1921 рр. Учасники мали на меті об’єднати в одну державу всі українські землі.
Учасники гри зійшлися в історичному протистоянні. Події, факти, дати, імена… Нестандартні відповіді учасників, влучні коментарі, підтримка та допомога команд одне одному – все сприяло тому, щоб гра проходила дуже жваво та весело.
«Гра дуже цікава. Вона дійсно розвиває пам'ять, логіку, увагу, і дуже допоможе на ЗНО. Усім рекомендую, вона дійсно дуже цікава», – поділився враженнями учасник гри Дмитро Смоляк.
«Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цій захоплюючій історичній грі. Це дасть можливість перевірити власні знання з історії Української революції 1917-1921 рр.», – після гри завідуюча бібліотекою-філією №10 ім. Д. М. Брилінського Інна Герман закликала усіх бажаючих приєднуватися до нас.
Інна Михайловська, бібліотекар бібліотеки-філії №10
Завдяки Українській революції 1917-1921р.р. наш народ уперше створив незалежну національну державу. Ця переломна подія повернула нашу батьківщину на мапу світу. Нинішні символи України – синьо-жовтий прапор, тризуб, гімн «Ще не вмерла Україна» обрані державними ще тоді.
25 квітня до бібліотеки-філії №4 завітали учні 10-11 класів НВК №9 аби прийняти участь в інтелектуальному батлі на знання історії та перевірити свої знання про ті буремні роки, взявши участь у настільній грі «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921».
З великим захопленням та задоволенням три команди почали змагання.
Школярі довели, що добре знають історію нашої неньки України. За результатами наполегливої боротьби перше місце посіла команда «Козачки».
«Ми дуже вдячні, що бібліотекарі запросили нас пограти у цю гру. Завдяки якій розважаючись ми удосконалили свої знання про маловідомі факти минулого нашої держави. Я впевнена, що ця інформація, яку ми отримали під час гри будуть успішно використані при здачі ЗНО», – зауважила Ірина Олійник.
Крім диплома та подяк бібліотекарі на згадку про зустріч подарували школярам книжки Н. Мальованої «Проскурів у головоломках» ще один нетрадиційний ефективний шлях пізнання та навчання.
Ірина Драйна, завідуюча бібліотекою-філією №4
|