Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Від сьогодні я читач!
  Інна Герман, завідуюча бібліотекою-філією № 10
  26 Квітня 2018 р.

  Коли читаєш, то смакуєш кожне слово, розкладаєш на полички думку автора, а потім складаєш в одне, так краще розуміється. О! Ці змішані відчуття, коли дочитуєш чергову книгу. Водночас відчуваєш насолоду і жаль.

  Ти ж разом з героями переживав кожну подію, описану автором, і це все закінчилося! Але відразу береш в руки нову книжку і поринаєш в інший світ.

  Книга відіграє величезну роль в житті кожної людини. Розмовляючи з людиною, ти можеш оцінити її рівень освіченості і як часто вона читає книжки. У неї багатший словниковий запас, милозвучніше мова. Навіть спілкування стає приємнішим.

  Коли книга є твоїм супутником з дитинства, в дорослому житті набагато легше знаходити вихід з будь-якої ситуації. Які чудеса творить книга. У ХХІ столітті читати модно.

  26 квітня в бібліотеці-філії №10 ім. Д. М. Брилінського був проведений бібліотечний урок «Від сьогодні я читач!». Присутніми були учні 5-А класу СЗОШ №24.

  Учні уважно слухали цікаву, змістовну розповідь бібліотекаря читального залу Інни Михайловської, відповідали на поставлені запитання, активно брали участь у діалозі – охоче ділилися знаннями з чого виготовляють книгу, правилами поводження з нею та прислів'ями про книгу. Щоб діти не стомилися від потоку інформації і мали бажання в майбутньому відвідувати бібліотечні уроки, на них чекали маса різних вікторин, конкурсів та ігор в яких вони із захопленням брали участь, а також продовжували вислів хто такий «активний читач».

  «Мої перші книги були з малюнками й маленькою кількістю слів. Пізніше почав читати казки, герої яких захоплювали мене. Від казок перейшов до читання художньої літератури, тепер це моє улюблене заняття», – поділився своїми думками учень 5-А класу Андрій Майстришин.

  «Читання книг в моєму житті займає дуже значуще місце. Я постійно читаю щось нове. І я раджу всім, хто ще не почав читати, скоріше почати, вибирайте те, що цікаво саме вам, і починайте, ви точно не пошкодуєте»,– поділилася своїми думками учениця 5-А класу Діана Шмігель.

  «Бібліотечний урок закінчився, та дружба з книгою не закінчиться ніколи!» – підвела підсумок бібліотекар Ганна Слободян.


  Філія №14
  Філія №14
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Література для літніх канікул

  У фондах бібліотек є книги, які можуть стати у нагоді під час літніх канікул. І відпочиваєте – і навчаєтесь новому одночасно!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр