Ви любите танцювати? Правда ж, мало хто втримається від запального танцю під веселу музику? Особливо діти!
13 червня хореограф Дому танцю «Латинич» Дмітрійчук Дарина спеціально для дітей-читачів філії №10 ім. Д. М. Брилінського влаштувала рухливий драйв-заряд «Круто в бібліотеці». То був справжній сюрприз сьогоднішньої бібліотусовки «Час розваг»! Миттю літній майданчик став епіцентром танцювальних веселощів.
![Рухливий драйв-заряд «Круто в бібліотеці» у філії №10](/uploads/images/news/news_2018/filial_10_rozvagy1.jpg)
Після такого «на ура» проходили всі конкурси. «Містер та Міс швидкість», «Незвичайний двобій», «Моталки», «Нагодуй дракона», «Малюнки на асфальті» – показали, що дитячу енергію не вичерпати. Океан вражень, позитивної енергії і фантастичний заряд бадьорості свято дало всім і кожному.
![Рухливий драйв-заряд «Круто в бібліотеці» у філії №10](/uploads/images/news/news_2018/filial_10_rozvagy2.jpg)
«З бібліотекою влітку по-справжньому класно. Можна і почитати книжки, і весело провести час. Я майже щодня ходжу в бібліотеку, тому що тут ніхто не нудьгує: ігри, майстер-класи, конкурси, якісь книжкові виставки», – поділилася читачка Мороз Ірина.
![Рухливий драйв-заряд «Круто в бібліотеці» у філії №10](/uploads/images/news/news_2018/filial_10_rozvagy.jpg)
|