Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Поповнення у книгозбірнях міста
  Лілія Зозуля, зав. відділу комплектування та обробки літератури Хмельницької міської ЦБС
  27 Червня 2018 р.

  Гарною новиною червня для хмельничан стало те, що фонди бібліотек Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи поповнилися 2300 примірниками книг. Літературу замовили через систему Державних закупівель «Прозорро» за кошти міського бюджету.

  «Нещодавно отримали 66 коробок з новими книгами. Всі вони видані у 2016-18 роках. Це література для різних вікових категорій – від найменшого читача до людей старшого віку. На початку року у соціальних мережах та на сайті ЦБС проводилось опитування «Яку книгу Ви хотіли би бачити у бібліотеці?». Тому підбір проводився в першу чергу за запитами читачів», – повідомила завідуюча відділу комплектування та обробки літератури Хмельницької міської ЦБС Лілія Зозуля.

  Сучасна література багатогранна, і важливо, щоб читач мав якомога більше можливостей з нею познайомитися. Більшість книг – це художня література відомих українських та світових письменників. На полицях бібліотек міста відвідувачі зможуть знайти твори лауреатів літературних премій – Василя Шкляра, Світлани Талан, Ірен Роздобудько, Ольги Деркачової, братів Капранових та інших.

  З’явився великий асортимент книг для підлітків, серед яких: цікаве, непередбачуване, молодіжне фентезі – трилогія Джеймса Дешнера «Той, що біжить лабіринтом», екранізована кінокомпанією «Двадцяте століття Фокс»; популярний бестселер Ніколи Юна «Увесь цей світ», твори Джона Гріна «Паперові міста» та «Провина зірок», Кіма Слейтера «Розумник».

  Для маленьких читачів – серія книг «Маленькому пізнайкові». Зацікавить малюків і книжечка з спеціальними візуальними ефектами «Хто ховається у лісі».

  «Книга-мандрівка. Україна» є призером конкурсу «Кращий книжковий дизайн» на наймасштабнішій книжковій події року – Книжковий арсенал. Це видання створене з відкриттів і досліджень, що дають можливість поглянути на Україну по-новому. Тепер його можна знайти в міській бібліотеці.

  Книгозбірні міста вже готуються до початку нового навчального року. Тому важливо було оновити літературу, що є частиною навчального процесу. Придбали нові видання творів Івана Багряного, Степана Васильченка, Михайла Коцюбинського, Джека Лондона, Стендаля, Франца Кафки та інших. Збільшилася кількість книг з психології, історії України і світу, довідкових та енциклопедичних видань.

  Щоб отримати новинки, необхідно звернутися в будь-яку з міських бібліотек-філій.

  Отже, незабаром нові книги будуть на поличках Хмельницької міської централiзованої бiблioтечної системи.


  Гості ЦБ - письменники та поети
  Гості ЦБ - письменники та поети
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книгопоказ

  До вашої уваги пропонуємо інформацію про нові надходження, серед яких чимало новинок вітчизняного і світового літературного життя. Бібліотеки отримали нові твори подільських письменників.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр