4 липня бібліотекарі Хмельницької міської центральної бібліотеки відвідали відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області, що по вул. Пилипчука, 41.
У приміщеннях відділення облаштовано виставкові зали. Там зусиллями очільників згаданої організації зібрано нагороди, форму, символіку, фотопортрети спортсменів краю. Частина експонатів – сувенірна продукція.
![Бібліотечно-спортивна зустріч](/uploads/images/news/news_2018/cb_sport.jpg)
Заступник голови Віктор Флентін провів екскурсію та розповів слухачам про історію Олімпійських ігор, особливості розвитку спорту у нашій області зокрема, призерів-земляків, не оминув можливості згадати про помітні здобутки у діяльності НОК на Хмельниччині.
Хмельницькі бібліотеки активно співпрацюють з обласним відділенням НОКУ – організовують зустрічі зі спортсменами, готують тематичні спортивні виставки.
![Бібліотечно-спортивна зустріч](/uploads/images/news/news_2018/cb_sport1.jpg)
Нагадаємо, зокрема, цього року до Міжнародного олімпійського дня (23 червня) бібліотекарі підготували оновлену віртуальну виставку «Сила олімпійського руху» та статтю про Міжнародний Олімпійський день, які розмістили на сайті ХМЦБС; Віктор Флентін напередодні завітав до центральної бібліотеки, подарував сувенірну продукцію та нові книги.
Бібліотечно-спортивна зустріч завершилася на міському стадіоні спільним фото та обговоренням планів щодо подальшої співпраці.
![Бібліотечно-спортивна зустріч](/uploads/images/news/news_2018/cb_sport3.jpg)
|