Сімя, родина – це велике диво,
Там є любов і ласка, і тепло,
Там дітям затишно і радісно, й щасливо,
Тепер у нас і завжди так було.
7 липня у книгозбірні-філії №3 відбулось родинне свято «Без сім’ї немає щастя». Сюди завітали родини, з якими бібліотека поріднилася протягом останніх років. Їхній життєвий досвід допомагає у спільній справі виховання дітей, малих і юних читачів, аби ті стали гідними членами великої української родини.
![Родинне свято у філії №3](/uploads/images/news/news_2018/fil_3_simya00.jpg)
Гостею заходу була подільська поетеса, заступник голови Хмельницького обласного осередку ВТС «Конгрес літераторів України» Галина Корицька. Її поезія, неповторно лірична, прийшла до смаку кожному.
![Родинне свято у філії №3](/uploads/images/news/news_2018/fil_3_simya01.jpg)
Ізюминкою дійства стала «Пісня про маму» Войтова Павла. Загального настрою святу додали ігри та конкурси, підготовлені бібліотекарями.
![Родинне свято у філії №3](/uploads/images/news/news_2018/fil_3_simya02.jpg)
|