10 липня у філії №7 відбулася зустріч зі спеціалістами Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії із суб’єктами надання БППД Ірина Бляхарська розповіла про роботу Центру та про види правової допомоги, які тут можна отримати; головний спеціаліст Ольга Глазунова допомогла з юридичними консультаціями.
![Правова допомога у філії №7](/uploads/images/news/news_2018/fil_7_pravova_dopomoga_000.JPG)
«Важливо, що отримати безоплатну правову допомогу можна у бібліотеці. Я багато дізнався щодо питань, які турбують особисто мене», – зауважив Михайло Баранівський.
![Правова допомога у філії №7](/uploads/images/news/news_2018/fil_7_pravova_dopomoga_002.JPG)
До того ж присутнім розповіли про проект «Я маю право!», ознайомили із роз’яснювальними буклетами, плакатами та книгами, які представники центру подарували бібліотеці.
![Правова допомога у філії №7](/uploads/images/news/news_2018/fil_7_pravova_dopomoga_001.jpg)
|