Бібліотечне літо у філії №8 триває! 18 липня у читальному залі відбулася уявна екскурсія різними країнами світу. Бібліотекар Юлія Сарканич провела мандрівку-огляд енциклопедичних видань. Дітвора дізналася про культуру, одяг, тваринний світ різних екзотичних країн. Книжкова подорож закінчилася обговоренням нової інформації, діти ділилися враженнями.
![Мандрівка-огляд енциклопедичних видань у бібліотеці-філії №8](/uploads/images/news/news_2018/filial_8_booking.jpg)
«Давайте за літо відвідаємо всі країни світу!» – мріяв опісля Метенько Віктор.
Після заходу юні мандрівники вирішили провести час у дитячій ігровій «Грайлик-читайлик».
|