25 вересня у бібліотеці-філії №7 відбулася творча зустріч з поетесами Маргаритою Шеверногою та Наталією Мазур, членами Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України». Захід проходив у рамках літературного марафону «Читай українською».
![творча зустріч з поетесами Маргаритою Шеверногою та Наталією Мазур у бібліотеці-філії №7](/uploads/images/news/news_2018/filial_7_marafon.jpg)
Поетки поділилися з учнями 8-Б класу школи №18 ім. В. Чорновола дитячими спогадами, мріями, творчими планами. Лірика у виконанні авторів гармонійно чергувалася із життєвими історіями.
На гарну згадку подарували бібліотеці книги: пані Маргарита – «Вогненні квіти», а пані Наталія – «Трем тиші» та «Душа на кінчику пера».
![творча зустріч з поетесами Маргаритою Шеверногою та Наталією Мазур у бібліотеці-філії №7](/uploads/images/news/news_2018/filial_7_marafon1.jpg)
Поезія, що несе любов та світлі почуття, нізащо не обійде спокоєм юні серця. У цьому і переконались на творчій зустрічі працівники книгозбірні.
«Нам сподобалася поезія, а також те, що ці відомі люди вважають, що всі сучасні діти унікальні і повинні відстоювати свою думку, мати власне «я», бути особистістю та у всьому вбачати тільки хороше», – ділились враженнями учні.
|