Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Анатолій Ненцінський презентував нову книгу
  Адміністрація ЦБС
  27 Вересня 2018 р.

  26 вересня у центральній бібліотеці відбулася презентація книги члена міської організації Національної спілки письменників України Анатолія Ненцінського «Побачення з собою». Захід – частина міського літературного марафону «Читай українською», який завершується 30 вересня.

  «Побачення з собою» – це одна з книг, виданих за Програмою підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги у м. Хмельницькому на 2018-2020 роки «Читай українською». За неї автор удостоєний Хмельницької обласної літературної премії імені М. Федунця.

  До видання увійшли твори, написані Анатолієм Ненцінським упродовж 2014-2017 років. А у циклі «Алгоритми від руки» автор дав нове життя і тим віршам із попередніх збірок та роману «Комаргород», які суголосні теперішньому часові. «Комаргород», для прикладу, написав у 1990, надрукував у 1991, переписав у 1992, а потім знову – у 2018, бо, як зазначає пан Анатолій: «прийшли нові часи, незалежність, і я побачив одного із своїх героїв по-іншому».

  Анатолій Ненцінський пояснив свій резонансний вибір на користь прозового стилю: «Я почав писати без усяких стовпчиків, аби говорити з читачем».

  Презентацію відвідали колеги автора – Петро Маліш, Віталій Міхалевський, Степан Шкапій, Йосип Осецький, Віталій Матеуш.

  Петро Маліш, голова Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України, відзначив: «Ця книга охоплює великий відрізок часу. Автор не пише про князів, він опустився, описуючи історію, до низів, до села. Змальовуючи нам своїх односельців, відтворює маленьку історію великих людей. Книжка схожа на літописні штрихи села, тут сконденсовано різні століття. І все це вільною поетичною рікою.

  Це ознака великого таланту – так багато римувати. Є поети-горобці, а є поети-ластівки, які літають високо. Анатолій Ненцінський – поет-ластівка, і цим його стиль відрізняється від інших».

  Подільський композитор Іван Пустовий підготував музичний дарунок для пана Анатолія.

  Повідомляємо, що у читальному залі центральної бібліотеки діє книжкова виставка «Повернення до витоків», де представлено твори Анатолія Ненцінського з фондів Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи.


  Філія №14
  Філія №14
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки у світі літератури

  Книгозбірні Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської тергромади одержали 347 новесеньких книг! Для читачів бібліотек видання придбало місто.

  Багато цікавих видань нещодавно надійшло й від дарувальників — користувачів та авторів. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр