Цьогоріч Хмельницький святкує 587-му річницю. Бібліотека-філія№12 підготувала для учнів 2-А класу СЗОШ №30 віртуальну краєзнавчу подорож «О краю мій, моя колиско, ти мого серця оберіг» – 27 вересня.
![Віртуальна краєзнавча подорож у бібліотеці-філії №12](/uploads/images/news/news_2018/filial_12_kraeznavstvo.JPG)
Дітвора радо цікавилась історією Проскурова, його вулиць, парків, кінотеатрів. Переглянувши відеосюжет про рідне місто, пригадали відомих людей, які жили у Хмельницькому. «На ура» пройшла і вікторина «Все відгадаю, бо місто своє знаю».
Баранов Тимур: «Я думав раніше, що центральна вулиця міста називається «Проспект Миру», бо я живу на ній. Але сьогодні я дізнався, що насправді центральна вулиця – це «Проскурівська»!».
![Віртуальна краєзнавча подорож у бібліотеці-філії №12](/uploads/images/news/news_2018/filial_12_kraeznavstvo1.JPG)
До заходу підготували книжкову виставку «Хмельниччина – земля квітучої краси». Після ознайомлення з нею багато дітей взяли книги про місто та збірки подільських письменників додому.
|