Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Літо - пора професійного розвитку
  Козицька Т. С., заступник директора ЦБС
  18 Липня 2013 р.

  Літо – пора відпочинку, час для відпусток, канікул, подорожей. Проте, для бібліотекарів Хмельницької міської ЦБС літо стало гарною нагодою підвищити свій фаховий рівень, отримати нові знання для того, щоб якнайкраще обслуговувати вибагливих користувачів бібліотек.

  14 червня працівник центральної бібліотеки став учасником тренінгу «Зв'язки з засобами масової інформації та основи піару для публічних бібліотек», організованого ГО «Свобода слова» у співпраці з програмою «Бібліоміст» для бібліотечних працівників Хмельницької області. Учасники тренінгу дізналися як побудувати ефективні відносини з журналістами, провести PR-компанію для бібліотеки, стали учасниками імпровізованої прес-конференції.

  19 червня, у центральній бібліотеці відбувся семінар-практикум для бібліотечних працівників ЦБС на тему: «Електронні бібліотечні послуги віддаленим користувачам». Бібліотекарі ознайомилися із віртуальними бібліотечними послугами та новими формами обслуговування користувачів, які надають Інтернет-сервіси. Демонстрація віртуальних послуг відбулася під час веб-конференції, організованої із  Тернопільською обласною бібліотекою для молоді. Щире спілкування із колегами дало можливість обмінятися досвідом, дізнатися про реалізацію цікавих проектів у Тернопільській бібліотеці. 

   

  Багато можливостей для професійного спілкування надають бібліотечні ярмарки, ініційовані програмою «Бібліоміст», проведення яких уже стало традиційним. Працівники Хмельницької міської ЦБС брали участь у Всеукраїнських ярмарках у м. Києві (2011-2012 рр.), а 9 липня 2013 р. відвідали Міжрегіональний ярмарок «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє» у м. Львові. На ярмарку бібліотеки України представляють найкращий досвід з надання традиційних та інноваційних бібліотечних послуг, обговорюються перспективи на майбутнє.

  П’ятеро працівників бібліотек стали учасниками І етапу проекту «Сучасний бібліотекар» від програми «Бібліомст». Протягом 5 тижнів у червні-липні бібліотекарі проходили навчання у регіональному тренінговому центрі (Хмельницька ОУНБ ім. М. Островського). Любов Квасюк, регіональний представник IREX, навчала: як правильно зібрати комп’ютерну робочу станцію для бібліотеки та підібрати програмне забезпечення; як проводити клауд-обчислення та використовувати «хмарні» сервіси; як оцінювати потреби спільноти, проводити моніторинг та оцінку у бібліотеках, тощо. У бібліотекарів уже була можливість застосувати набуті знання на практиці. У серпні – ІІ тур проекту, у який  пройдуть найкращі за підсумками фінального домашнього завдання.

   

  18-19 липня на базі Регіонального тренінгового центру обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського відбувається тренінг «Адвокація для публічних бібліотек» для працівників публічних бібліотек Хмельницької області, у якому бере участь працівник центральної бібліотеки. Тренінг проводится з метою сприяння реалізації в області програми «Бібліоміст» у партнерстві з Фундацією імені князів-благодійників Острозьких.

  На сайті Хмельницької міської ЦБС створено сторінку «Зростаємо професійно», відвідавши яку, можна дізнатися, як бібліотечні працівники навчаються, скільки працюють над своїм професійним розвитком задля покращення обслуговування користувачів.  

   


  Філія №3
  Філія №3
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Читайте разом з нами!

  За три місяці поточного року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло 1207 примірників нових книг. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр