Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Козацькій славі жити у віках
  Людмила Дуда, завідувач бібліотеки-філії №8, Валентина Дениско, завідувач бібліотеки-філії №3
  11 Жовтня 2013 р.

  Історія народу, як і життя людини, має героїчні і трагічні, щасливі і нещасливі сторінки. Оскільки в героїчному найбільше проявляється національний характер народу, його душевна краса, його талант, то ці сторінки особливо хвилюють і викликають почуття національної гордості. В історичному минулому українського народу було таке неповторне і легендарне явище, як Запорізька Січ, яка стала центром національно-визвольної боротьби українського народу за незалежність.

  11 жовтня працівники бібліотеки-філії №8 для учнів 6-Г класу НВО №28 провели годину патріотичного виховання «Козацькій славі жити у віках». Бібліотекарі організували для присутніх мандрівку в добу козаччини: розповіли про цікаві факти, показали заздалегідь підготовлену відеопрезентацію, а також запропонували переглянути книжкову виставку «Козацька слава у віках».

  Наприкінці заходу юні користувачі пообіцяли були гідними нащадками козацького роду.

  Людмила Дуда, завідувач бібліотеки-філії №8

  Великим і цікавим, яскравим та змістовним заходом відзначила бібліотека-філія №3 Тиждень Козацької слави, присвячений святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню українського Козацтва. 11 жовтня разом з учнями 4-В класу НВК-7 вони здійснили екскурс у минуле «Твої ровесники у часи козаччини». Адже все частіше ми звертаємось до витоків історії нашої країни, козацької вольниці, рідної мови. Звертаємось до минулого, щоб зрозуміти сучасне.

  Щоб правильно орієнтуватися у житті, щоб бути справжнім Українцем з великої літери, треба вивчати минуле свого народу. Саме з такою метою було проведено подорож у добу Козацької слави.

  Під час мандрівки юні користувачі показали неабиякі знання історії України, зокрема історії українського Козацтва, активно відповідали на запитання вікторини "Суперкозак класу». А із заздалегідь підготовленої бібліотекарями книжкової виставки «Козацтво в українській літературі», де було представлено безліч цікавих книг про славетні подвиги козаків, їхні традиції та побут, вони дізналися багато нового: звідки взялися козаки, як боронили рідну землю, а також отримали іншу пізнавальну та цінну інформацію.

  Валентина Дениско, завідувач бібліотеки-філії №3

   

  Виховуючи в учнів почуття справжнього українця, 18 жовтня працівники бібліотеки-філії №13 разом з учнями 8-А класу ЗОШ №14 відзначали День Українського козацтва та провели свято «Козацька слава в серцях у нас».Бібліотекарі ознайомили юних користувачів з українськими символами і традиціями, показалиісторичні відеоматеріали. Дійство супроводжувалося козацьким маршем, піснями Н. Яремчука та піснею Т. Петриненка «Молитва за Україну». В бібліотеці також експонувалася книжкова виставка «До України серцем прихилися».

  Ганна Недвецька, завідувач бібліотеки-філії №13


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Читайте разом з нами!

  За три місяці поточного року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло 1207 примірників нових книг. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр