Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Тиждень Інтернету у бібліотеці
  Бібліотеки-філії ЦБС
  29 Жовтня 2013 р.

  Тема Інтернету на сьогодні є актуальною у сучасному суспільстві. Задля розширення знань та більш безпечної поведінки юного користувача в мережі, навчання ефективному пошуку інформації, інтелектуального розвитку, працівники бібліотеки-філії №4 продовжили традицію проведення «Тижня Інтернету у бібліотеці», організували та провели низку заходів: Інтернет-огляд «Подорож мережею Інтернет» з 7-А класом СЗОШ №8; Інтернет-мандрівку «Сім чудес України» з 8-В класом СЗОШ №8; віртуальну екскурсію «Мій рідний край – окраса України» з 4-Б класом СЗОШ №8.

  Учні разом з бібліотекарями крокували віртуальними коридорами мережі, відвідали найцікавіші місця України та найкрасивіші куточки рідного краю, збагатилися новими враженнями. Юні користувачі ще раз переконалися, що завдяки всесвітній мережі можна задовольнити найрізноманітніші інформаційні потреби.

  Ірина Драйна, завідуюча бібліотекою-філією №4

  Під час осінніх канікул для учнів шкіл мікрорайону Виставка, у рамках тижня Інтернету «У бібліотеку за Інтернетом», працівники бібліотеки-філії №2 підготували презентацію «Безпечний Інтернет», де школярі ознайомилися з правилами безпеки в Інтернеті та розробленими для них пам’ятками «Інтернет-безпека».

  Жваво і весело пройшов конкурс серед найактивніших юних користувачів бібліотеки. На хлопчиків та дівчаток чекали загадки і випробування – складні і прості, але дуже цікаві.

  Діти поділилися на дві команди «Мишки-програмишки» та «Розумні ноутбуки» і змагалися у таких конкурсах: «Ерудит», «Розірвані картинки», «Музичний конкурс», «Допоможе Інтернет» та інші. Юні користувачі проявили ерудицію, кмітливість у знаннях комп’ютерної техніки, навиках роботи на комп’ютері та пошуку інформації в Інтернеті.Усі учасники дуже старалися, але перемогла дружба.

  Оксана Ковальчук, завідуюча бібліотекою-філією №2

  Інтернет сьогодні – це віртуальний світ, де кожна людина може знайти собі заняття до душі. Але, як і в реальному світі, так і в Інтернеті можна наштовхнутися на небезпеки, яких варто навчитися уникати.

  Саме тому в бібліотеці-філії №7 відбулися заходи (з 28.10 до 01.11) з учнями 5, 7, 8-х класів ЗОШ №18, присвячені Тижню Інтернету, покликання якого – зробити Інтернет чистішим від різних негативних чинників.

  Бібліотекарі провели вікторину «Бібліотека. Інтернет. Користувач», ознайомили юних користувачів з Інтернет-ресурсами, де можна пограти в цікаві ігри, що допомагають розвиватися та самовдосконалюватися. Також у бібліотеці експонувалася виставка-порада «Інтернет – найсучасніше джерело інформації».

  Працівниками бібліотеки було виготовлено пам’ятку «Безпека в Інтернеті», з якою вони ознайомили всіх своїх відвідувачів, які користуються Інтернетом. Вони сподіваються, що це допоможе більш комфортно та безпечно подорожувати у безмежному світі глобальної мережі.

  Ліна Ніколаєва, завідуюча бібліотекою-філією №7


  Філія №4
  Філія №4
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки сучасної художньої літератури

  Знайомимо вас із підбіркою нових та цікавих книг, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр