Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Про небезпеку не забувай, пожежників викликай!
  Тетяна Любенчук, заступниця директора по роботі з дітьми
  14 Червня 2022 р.

  Пожежна безпека – це важливо. Діти мають про неї знати. Тому 13 червня у центральній публічній дитячій бібліотеці відбулася зустріч з рятувальниками Головного управління ДСНС у Хмельницькій області. На захід запросили відпочивальників бібліотечного табору «Книголенд» і мешканців мікрорайону Виставка.

  Рятувальники продемонстрували присутнім пожежний автомобіль з усіма пожежними спорядженнями, пояснивши важливість кожного для вдалої рятувальної операції, розповіли про свою професію та основні критерії відбору до команди рятувальників.

  «Пожежі є найбільш руйнівним видом стихійних лих для людства. Щорічно вони не тільки завдають матеріальної шкоди, а й позбавляють людей здоров’я та навіть життів. Особливо вразливі в таких ситуаціях діти – вони не володіють необхідними навичками виживання в екстремальних ситуаціях і часто просто ховаються від вогню під ліжком або у шафі», – говорять бібліотекарки.

  Діти ставили питання про роботу гостей, дізнались більше про протипожежну безпеку, побачили умілі дії пожежників, їхні вправність і професійність.

  Родзинкою зустрічі став конкурс малюнків на асфальті, під час якого було визначено краще зображення пожежного автомобіля. Трьох учасників рятувальники нагородили подарунками.

  «Кожен рятувальник є мужнім і сміливим, а також завжди готовим рятувати людей. А вам радимо дотримуватись безпечної поведінки, щоб не створювати загроз для себе та оточення», – підсумував свою розповідь працівник пожежного управління Артем.


  ЦБС на суботнику
  ЦБС на суботнику
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  На літній відпочинок із новою книгою!

  Ви полюбляєте фентезі? А може, захоплюєтесь історичним романом? Ні! Вам, певно, сумно без справжнього детектива? До Вашої уваги новинки відомих українських та світових письменників, книги на різну тематику. Кожний читач, від малечі до людей старшого віку, знайде на свій смак що почитати.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр