Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Відбувся ІІ етап конкурсу "Лідер читання – 2022"
  Тетяна Любенчук, заступниця директора по роботі з дітьми
  30 Червня 2022 р.

  Бібліотеки працюють, аби регулярно допомагати читачам знаходити "СВОЇ" книги та ні за яких обставин не припиняти читати. Для цього книгозбірні організовують творчі заняття, конкурси і піар-акцій та залучають до них користувачів, насамперед дітей.

  Одним з таких є щорічний конкурс «Лідер читання». Він проходить з метою стимулювати інтерес дітей до читання, зміцнювати роль бібліотек у соціальній адаптації читачів середнього шкільного віку, підвищувати рівень їхнього особистісного розвитку та культурної компетентності, популяризувати найкращі надбання української та світової літератури.

  Конкурс «Лідер читання» традиційно проходить у декілька етапів. Цьогоріч І етап у дитячих бібліотеках громади тривав з 6 по 24 червня. Понад 50 читачів, учнів 5-9-х класів, доєдналися до нього. У ІІ етапі взяли участь 20 читачів, серед яких журі обрало 1 переможницю. Нею стала читачка центральної публічної дитячої бібліотеки Ярина Затилкіна. Дівчинка отримала звання «Лідер читання – 2022» і продовжить змагання в наступному етапі, який пройде в Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка.

  «Читаючи книги, людина з часом формує свій власний світогляд, її цінності, переконання та принципи поглиблюються. Багато книг здатні мотивувати й надихнути на самореалізацію. Крім того, людина, що читає, надовго залишається молодою, бо старість починається зі старіння мозку, а захопленому читачеві це не загрожує!» – наголошують бібліотекарки.

  Про те, як проходив ІІ етап конкурсу, читайте далі. До складу журі увійшли: завідуюча методично-бібліографічного відділу Іванна Білик, поет і голова міської організації НСПУ Віталій Міхалевський, поліціянтка Анна Стрембіцька, тренер-викладач фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Іван Пасічник, переможниця конкурсу «Книгоманія» Марія Руденька.

  Містив ІІ етап такі завдання: «Інтелект-старт», «Інформаційне сафарі», «Знайди пару», «Літературний каламбур», «Інтелектуальний марафон». Всі вони були спрямовані на прояв читачами кмітливості, ерудиції, логіки, винахідливості та демонстрації набутих знань.

  Родзинкою заходу стали музичні номери від учнів класу сольного співу Хмельницької школи мистецтв «Заріччя» (викладачка Тетяна Килимник).

  Тож щиро вітаємо Яринку та бажаємо успіхів на обласному етапі конкурсу! Нових звершень і творчих перемог їй!


  Хмельницький міський літературний фестиваль «Слово єднає-2016»
  Хмельницький міський літературний фестиваль «Слово єднає-2016»
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки на полицях бібліотек

  Пропонуємо ознайомитись з новими книгами, які надійшли до бібліотек ЦБС Хмельницької міської територіальної громади. Художня література, видання з питань мистецтва, дитяча література.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр