Розпочався другий місяць літа, а разом із ним довгоочікуваний етап у житті бібліотеки-філії №8 ім. І. Іова (мікрорайон Озерна). У книгозбірні стартувало електронне обслуговування користувачів.
Цьому кроку передував рік напруженої та кропіткої роботи. Ще у травня 2021 бібліотека почала процес штрихкодування наявного документального фонду. За пройдений час близько 15 000 книг та 1000 періодичних видань стали доступними для автоматизованого обслуговування.
![Електронне обслуговування користувачів у філії №8](/uploads/images/news/news 2022/fil_8_elektronne_obsl1.jpg)
Тепер заповнення паперових облікових документів не відбуватиметься. Читач просто обирає книгу або журнал, далі декілька секунд йде на роботу сканера – і все готово.
Відвідувачі вже оцінили якість нового формату обслуговування. «Ми стаємо все ближче до сучасних стандартів. Впровадження електронного обслуговування – яскравий приклад цьому. Все максимально швидко та зручно», – зазначила Ірина Підвербна.
Отож, запрошуємо всіх охочих особисто «протестувати» нові можливості книгозбірні, адже, любі відвідувачі, ми працюємо для вас!
|