Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Ігрові тренінги проводять у бібліотеці
  Центральна публічна бібліотека
  28 Липня 2022 р.

  Про дружбу, порозуміння і конфлікти говорили 27 липня у читальній залі центральної книгозбірні. Тут відбулася чергова ігрова зустріч дітей із представниками Хмельницької міської організації Товариства Червоного Хреста України «Як не сваритися з друзями».

  Спочатку, залучивши до активностей присутніх на тренінгу дорослих, волонтери Дмитро Сидоренко та Анастасія Чеглакова ділили між «онучкою», «бабусею» та «мамою» апельсин. Хлопчики і дівчатка активно долучилися до обговорень, аргументуючи, кому саме його треба віддати.

  «Мета цієї вправи – навчити дітей долати конфліктні ситуації, що інколи виникають у родинах, – розповіла Анастасія. – Юні учасники ділилися власним досвідом, охоче доповнювали один одного та, сподіваюся, почули для себе також і нову інформацію, яка стане їм у нагоді у подальшому житті».

  Не менш жваво і цікаво у межах тренінгу проходили і майстерки. Діти плели браслети, які неможливо зробити самому, без допомоги іншого. А, крім того, робили інформаційні вішачки на двері. Кожен з вішачків мав власну емоцію, яка б підказала батькам про настрій їхньої малечі.

  «Мені дуже подобаються заняття, які нам готують Дмитро та Анастасія, – поділився враженнями учасник зустрічі Дамир Герасимюк. – У них завжди цікаві ігри. Я наступного разу принесу і запропоную свою. Це – гігантська гра, у якій замість фішок – люди. Я сам її придумав і, хочу вірити, що вона усім сподобається».

  А от у БібліоХабі у той самий час відбувся тренінг для молоді «Автостопом по кар’єрі».

  «З його учасниками ми проходили тест на профорієнтацію Голланда із подальшим обговоренням його результатів, – розповіла волонтерка ВільноХабу Аня Миронова. – Також ми говорили з хлопцями і дівчатами про їхні сильні та слабкі сторони, про вплив батьків на вибір професії».

  Примітно, що чимало молодих людей, попри свій юний вік, мають за плечима вагомий досвід волонтерства. Дехто із них допомагав готувати сценічний одяг, дехто – мив підлогу у лікарні. Чи не всі плели сітки для фронту. Така активна позиція юнаків і юнок сьогодні, коли вся країна об’єдналася у боротьбі проти північного агресора, надзвичайно важлива та вагома.


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книги у бібліотеках міста

  Нових надходжень літератури було небагато, проте є на що звернути увагу!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2022 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр