Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Книги українською — читачам бібліотеки
  Центральна публічна бібліотека
  23 Березня 2023 р.

  Центральна публічна бібліотека 23 березня отримала книги в подарунок! Сьогодні її читачам подарували 192 видання українською мовою. Їх книгозбірні передало управління праці та соціального захисту населення.

  Ще в лютому стартувала бібліотечна акція «Книжки даруй — до перемоги крокуй». У її межах управління культури і туризму започаткувало челендж із дарування книг бібліотекам. Учасниками такого вже були заклади культури, освіти, охорони здоров’я, а тепер також і праці та соціального захисту населення Хмельницької громади.

  Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Юрій Васильович Коновалов розповів: «Для нас приємно було отримати таку естафету. Словами Лесі Українки скажу, що берегти мову потрібно більше, ніж навіть свою територію. Без мови — немає держави. Українська мова шириться саме через книги, з їх допомогою її можна пізнати, вивчити. Напевно, тому наші вороги б’ють по нашій мові, нашій літературі, бо це є наша сильна зброя… Тому ми долучилися з великим задоволенням, вдячні за довіру. Наші працівники відразу відгукнулися, доєдналися попри непрості часи. Тепер усі розуміють, що без мови — держави не буде». Також пан Юрій пообіцяв, що й надалі даруватимуть книги бібліотеці. А естафету челенджу передав фінансовому управлінню Хмельницької міської ради.

  Тож саме завдяки оголошеній масштабній акції «Книжки даруй — до перемоги крокуй» на полицях бібліотек з’являються нові книги. У воєнний час кошти на поповнення фондів не виділяються, бо кожна гривня йде на Перемогу. Але завдяки хмельничанам, зокрема працівникам управлінь міської ради, у фонди надходять нові книги українською. Підтримувати бібліотеки — це гарний приклад для різних установ і бізнесу міста.

  Наразі бібліотечна акція «Книжки даруй — до перемоги крокуй» триває. Зауважуємо, що серед читачів попит на книги українською зріс. Тому ініціатива з дарування дуже на часі. Запрошуємо до неї доєднуватися мешканців громади.

  Бережімо нашу мову, нашу літературу, поширюймо українське друковане слово, бо ми — нація переможців, яка ніколи не дозволить ворогу зруйнувати чи відібрати у нас нашу солов’їну.


  Філія №10
  Філія №10
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Радимо прочитати українські книги

  Фонди бібліотек міста Хмельницького поповнилися великою кількістю української класики та книг сучасних авторів, серед яких твори-лауреати Всеукраїнської літературної премії "Коронація слова"

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр