Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Книгозбірня отримує подарунки
  Центральна публічна бібліотека
  7 Квітня 2023 р.

  Фінансове управління Хмельницької міської ради взяло участь у бібліотечній акції «Книжки даруй — до перемоги крокуй» і 7 квітня передало для читачів Централізованої бібліотечної системи нашої громади 67 книг українською мовою

  Ініціатива з дарування книг українською бібліотекам стартувала у лютому. У її межах управління культури і туризму започаткувало челендж. Естафету такого одне управління передає іншому, поповнюючи у такий спосіб фонди наших бібліотек. До челенджу вже доєдналися заклади культури, освіти, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення і нині вже фінансове управління.

  Розповідає заступниця начальника Поліна Мот: «У нас не такий великий колектив — лише 20 працівників, але всі намагалися зібрати гарну різнопланову літературу. Тут є твори і наших українських письменників — Ліни Костенко, Марії Матіос, Наталії Гурницької. І також багато дитячої літератури, якою поділилися діти і внуки наших працівників. Є і твори зарубіжних письменників, але всі вони нашою рідною українською».

  Чимало серед подарованого сьогодні читачам фінансовим управлінням пізнавальної літератури для дітей, є серії для хлопчиків і для дівчаток, енциклопедії. Для дорослого читача — книги на історичну тематику. Підбір літератури здійснювався так, аби читати могли цілою сім’єю.

  І щоб добра традиція із дарування книг бібліотекам продовжувалася, естафету челенджу передали управлінню комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради.

  Зауважуємо, що бібліотечна акція «Книжки даруй — до перемоги крокуй» триває. Запрошуємо до неї доєднуватися мешканців громади. Давайте разом будемо донатити книгами, аби українську літературу міг вільно читати кожен охочий. У такий спосіб ми утверджуватимемо нашу мову, популяризуватимемо наше українське друковане слово та наближатимемо нашу перемогу.


  Встановлення рекорду Гіннеса
  Встановлення рекорду Гіннеса
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книги у бібліотеках міста

  Нових надходжень літератури було небагато, проте є на що звернути увагу!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр