Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Бібліотека провела зустріч з молодою поеткою Аліною Косаревою
  Центральна публічна бібліотека
  22 Вересня 2023 р.

  Молода сучасна українська поезія вражає, захоплює, манить своєю свіжістю та, що там не кажіть, стрімким літературним рухом вперед. З’явилося багато неймовірно талановитих поетів і поеток.

  Міський літературний марафон «Слово єднає — перемогу наближає» цьогоріч намагається представити читачам молодих творців поезії. Однією з них, котрі ще й мешкають в Хмельницькому, є Аліна Косарева. Поетичну зустріч з нею Центральна публічна бібліотека провела 22 вересня.

  Гостя — український філолог, працює телеведучою та журналісткою. Вірші почала писати ще у школі, а от демонструвати їх на загал взялася у дорослому віці. Пише лірику любовну, філософську, а віднедавна — ще й воєнну. Також створює мотиваційні вірші. Каже, що то чи для себе, чи як послання до читача.

  Вірші Аліна Косарева публікує під гештеґом #моїЛисти в інстаграмі. Та і взагалі вона є активно користувачкою соцмереж, проте впевнена, що не можна жити заради сторис, бо ті мають право бути тільки відображенням цікавого життя. Молода поетка дуже любить подорожі, створюючи з друзями навіть певні мандрівні традиції, проте попри все Аліна шалено закохана в рідний Хмельницький.

  «#моїЛисти» — обов’язково стане назвою її майбутньої збірки. Адже муза не дає молодій і творчій натурі спокою, каже поетка: «Найчастіше натхнення приходить вночі. Я вже відкладаю телефон, перевертаюся на бік… Але тут приходить думка, я боюся її втратити, пропустити якийсь шедевр (раптом буде шедевр) і занотовую. Часто натхнення приходить в транспорті або й на роботі». Їй вже дуже хочеться потримати в руках власне друковане видання. Можливо, воно буде з ілюстраціями й рецензіями.

  Найперше на зустрічі в бібліотеці намагалася надихнути її учасників, адже й сама надихається людьми: потрібно не боятися, виходити з темряви й показувати себе. Вважає, що їй в цьому житті дуже щастить на людей, говорить про це часто й відверто. Та й взагалі називає себе щасливою людиною.

  Бібліотечна подія стала для молодої авторки можливістю вперше спробувати поєднання поезії й музики, про що давно планувала. Її було цікаво, як ці два види творчості вміють одне одного підсилювати. Тож на заході зачитувала вірші під музичний супровід.

  Наостанок Аліна Косарева підкреслила, що митцям зараз дуже важливо бути почутими, тому дякує за подібну дебютну для неї зустріч у книгозбірні.


  На Всеукраїнському параді вишиванок
  На Всеукраїнському параді вишиванок
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книги у бібліотеках міста

  Нових надходжень літератури було небагато, проте є на що звернути увагу!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2023 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр