Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Побачив світ черговий випуск літературно-публіцистичного альманаху «Південний Буг»
  Центральна публічна бібліотека
  28 Вересня 2023 р.

  Побачив світ черговий (№11-12) випуск літературно-публіцистичного альманаху «Південний Буг». Його презентацію Центральна публічна бібліотека провела 27 вересня. Захід книгозбірня організувала у межах цьогорічного літературного марафону «Слово єднає — перемогу наближає», який триває у Хмельницькій громаді уже другий тиждень.

  Презентований випуск вмістив твори письменників Хмельниччини та України про сучасні події, передовсім про російсько-українську війну. Вони наповнені українською відвагою, міццю патріотичного духу та безкомпромісною вірою в перемогу. Літературно-публіцистичного видання вийшло традиційно відповідно до Програми підтримки книговидання та читацької культури у Хмельницькій міській територіальній громаді на 2021–2025 роки «#Щодня читай українською».

  На зустріч-презентацію завітали ті, хто працював над випуском. Це знані в літературних колах спілчани з міської та обласної організацій НСПУ. Також подію відвідало й чимало авторів, твори котрих прикрасили черговий випуск.

  Видання цього разу вийшло дуже масштабним — аж 380 сторінок, на яких розмістилися літературні надбання 59 митців. Розділи випуску: «Поезія», «Проза», «Молода муза», «Нові імена», «Наші гості», «Краєзнавство», «Рецензії. Критика. Спогади», «Для дітей», «Гумор». Редактори-упорядники — Василь Горбатюк, Петро Маліш, Віталій Міхалевський.

  Загалом презентацію та літмарафон, у межах якого вона пройшла, прокоментував Віталій Міхалевський: «Слово об’єднує нас всіх, ми зараз словом боремося. Бібліотека стала центром і культурного життя, і культурного спротиву, місцем інтелектуального світла, куди тягнуться письменники. Твори місцевих авторів тут читають, книги “на руках”. І увесь марафон, зокрема і його частина під назвою “Марафон на колесах”, демонструють, що разом ми робимо дуже потрібні речі».

  Літературні діячі відзначили, що презентований нині випуск наповнений цікавими творами, різноплановими, високого рівня звучання, відповідними нашому часу, коли Україна виборює свою незалежність і утверджує себе у цьому світі як країна, що має глибоку історію і сучасну силу та міць.

  На зустрічі-представленні альманаху в бібліотеці учасники поспілкувалися з літераторами-хмельничанами, детальніше почули про майбутні їхні колективні плани. До розмови зміг доєднатися письменник, журналіст та бойовий медик Михайло Цимбалюк. Також додамо, що подію у книгозбірні доповнили музичними номерами.


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Світові бестселери, твори місцевих авторів, пізнавальна та довідкова література, багато книжечок для дітей!

  За останні місяці 2016 року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло 1657 примірників нових книг. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр