Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Збірку засніжених казок представили в книгозбірні
  Центральна публічна бібліотека
  5 Грудня 2023 р.

  До вас уже завітала ЗИМА?! А знали, що вона приходить і через книжки? Дихає холодним повітрям і запрошує майнути в казку. Саме така біла чарівниця живе на сторінках збірки засніжених казок «Бешкетні зимовинки». Її 5 грудня у читальній залі Центральної публічної бібліотеки презентувала одна з авторів колективного видання — Тетяна Безушко-Граб. Бібліотечний захід відбувся у межах Національного тижня читання, що якраз триває.

  «Бешкетні зимовинки» — це майже пів десятка веселих казкових історій для діток 5+. Вони оповідають читачеві про різних і чарівних сніжинок. Автори колективного видання: Ганна Багінська, Ганна Должек, Дмитро Тодер, Марія Солтис-Смирнова, Ніна Ягоджинська, Окасана Курійокі, Світлана Аман, Світлана Костюк, Світлана Тодер, Степан Соляр, Тетяна Безушко, Тетяна Іваніцька, Тетяна Строкач, Юлія Соловйова. Виходить, що 14 казок — 14 авторів, серед них — один казкар і 13 казкарок. Вони всі живуть в Україні. А казкар перебуває в ЗСУ, саме там писав свою казку.

  Кожну історію доповнюють і розкривають казкові ілюстрації. Маленькому читачеві буде неабияк затишно мандрувати сторінками такого видання. До нього автори звертаються так: «Поважна Хуртовина, що відома на весь світ, має багато назв (синонімів). Але наші бешкетні зимовинки так розпустувалися, що в запалі своїх розваг заховалися у казках. Нумо допоможіть знайти ці назви, що розлетілись сторінками засніженої книги! А щоб якнайшвидше натрапити на загублені слова, ви можете скористатися підказкою, яку для вас залишила сама пані Хуртовина. Ось такі назви вам слід шукати: Завійниця, Заметіль, Хурделиця, Сніжниця, Метіль, Сніговій, Снігокрутниця, Хуга, Юга, Сніговиця, Хуговій, Метелиця, Віхола, Сніговійниця».

  На бібліотечну презентацію, щоб познайомитися з чудовим новеньким виданням, завітали четвертокласники. Тетяна Безушко-Граб заохотила хлопчиків та дівчаток до активної та цікавої розмови. У формі гри школярики відкривали для себе «Бешкетні зимовинки».

  Сама ж письменниця про новинку розповіла: «Взагалі була така задумка, що кожен автор мав написати про Сніжинку — як вона потрапляє у різні пригоди і як виходить з ситуацій. У першій казці Сніжинка з’являється, а в останній зникає, перетворюючись на краплинку. У кожного автора є і свої герої. У книзі описано й різні зимові свята. Загалом кожна історія чимось цікава й особлива».

  Також пані Тетяна закликала усіх читати, доєднуватися до Національного тижня читання. А ще авторка поділилася, що має намір видати власну книжку казок.


  Колеги у гостях в ЦБ
  Колеги у гостях в ЦБ
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Хочемо поділитись книжковими новинками

  Хочемо поділитись книжковими новинками бібліотек Хмельницької міської ЦБС, які будуть цікаві та корисні наймолодшим читачам, підліткам і дорослим.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр