Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Національний тиждень читання об’єднав книголюбів
  Центральна публічна бібліотека
  18 Грудня 2023 р.

  З 4 до 10 грудня тривав Національний тиждень читання. Його традиційно ініціював Український інститут книги, щоб привернути увагу людей до читання, заохотити їх знайомитися з літературою, вивчати творчість письменників та, звісно ж, якомога більше читати, поринаючи у книги із захватом. Гасло 2023-го — «Бути своїми». Воно про важливість зв’язку між поколіннями, між читачами й літераторами та разом з тим між усіма українцями.

  Книгозбірні Централізованої бібліотечної системи Хмельницької громади у 2023 році, як і в попередніх, активно доєдналися до акції, влаштовуючи у себе різноманітні події. Поміж них були представлення книжкових виставок, які облаштували з нагоди події. Виставками намагалися якнайповніше продемонструвати багатство літературних надбань, котрі є в книгозбірнях. Загалом підготували для читачів понад 25 книжкових виставок.

  Щодо заходів, проведених у межах Національного тижня читання, то їх було 43 (у 2022 році таких провели менше — 27). Ці тематичні бібліотечні події цьогоріч відвідав 771 користувач, що майже на три сотні більше, аніж в аналогічний період 2022 року. Достатньо хорошою була і в цей час відвідуваність книгозбірень Централізованої бібліотечної системи — 4796.

  Серед найяскравіших подій, проведених з нагоди Національного тижня читання, можемо назвати такі:

  • 5 грудня у Центральній публічній бібліотеці відбулася презентація збірки «Бешкетні зимовинки». Представила видання подільська письменниця Тетяна Безушко-Граб.
  • 7 грудня у філії №2 пройшла акція «Теплі зимові читання». Під час акції четвертокласники влаштовували веселі читання віршиків та оповідань. А працівниці бібліотеки створили за підсумками відеоролик «Теплі зимові читання».
  • 7 грудня до бібліотеки-філії №3 на творчу зустріч завітала подільська майстриня слова Галина Корицька.
  • У книгозбірні №11 5 грудня відбулася літературно-музична зустріч «Поезія — це завжди неповторність» з поеткою Марією Лисайчук та режисером, журналістом, громадським діячем Василем Гринчуком.

  Також з нагоди Національного тижня читання Централізована бібліотечна система громади представила у фейсбуку історії книголюбів про те, як читання стало їхньою стихією. Розповіді розмістили під спільною назвою «Моя історія читання». Про себе у межах втілення такої ідеї розповіли люди різних професій: архітекторка, геологиня, блогер і волонтер, бібліотекарки, письменниця. У такий спосіб у бібліотеці вкотре переконалися, що читання об’єднує всіх, навіть тих, хто займається різними справами.

  Окрім того, кожна книгозбірня намагалася протягом цьогорічної акції звернути увагу читачів на творчість Миколи Хвильового, адже в грудні минає 130 років від дня його народження.

  Аби все, що проводили й організовували, ставало впізнаваним, бібліотеки додавали до публікацій #тижденьчитання2023, #бутисвоїми, котрі запропонував Український інститут книги.


  Флешмоб
  Флешмоб
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Цікаві книги, які варто прочитати!
  Пропонуємо Вашій увазі нові книги у бібліотеках Хмельницької міської територіальної громади! Багато художньої літератури, твори для дітей, посібники для навчання.
   
  Всі видання подаровані в межах акції #КнижкиДаруй_ДоПеремогиКрокуй.
  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр