Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Зустріч з гумористом-ювіляром відбулася в книгозбірні
  Центральна публічна бібліотека
  11 Січня 2024 р.

  На творчій зустрічі, де влучно глядачеві усміхалась рима, відвідувачі Центральної публічної бібліотеки побачились з хмельницьким письменником, талановитим  гумористом, членом НСПУ та НСЖУ Степаном Шкапієм. Йому 9 січня виповнилося славних 70! Відтак бібліотечна подія пройшла з нагоди письменникового ювілею. Її влаштували 11 січня, по обіді.

  За фахом він зв’язківець, та по духу — передовсім літератор-гуморист. Любов до слова успадкував від батьків. Ще в юному віці навчився бачити незвичне у звичному та подавати його в жартівливо-іронічній формі.

  У творчому доробку пана Степана: віршовані привітання, дружні шаржі, пародії та гуморески. Друкувався в газетах Хмельниччини («Подільські вісті», «Проскурів»), альманахах «Медобори» та «Південний Буг». У 2015 році побачила світ його автобіографічна книга  «Рими й рядки поміж ними», у 2017 — збірка гуморесок «Джакузі»,  у 2018 — «Чилі», а у 2020  — «Усміхнена рима». Брав участь у Хмельницькому міському літературному фестивалі «Слово єднає!» та літературному марафоні «Слово єднає — перемогу наближає» й багатьох інших бібліотечних ініціативах.

  Привітати ювіляра завітали поціновувачі його творчості, друзі по перу, колеги, читачі бібліотек. «Пан Степан — не лише письменник і гуморист, він найперше добра, щира людина, людина з великим серцем. Його гуморески мають неабияку популярність. А на творчих зустрічах з автором, як, до речі, і сьогодні, учасники багато й щиро усміхаються та обдаровують письменника гучними оплесками», — говорить Юлія Винокурова, бібліотекарка книгозбірні.

  Сам же Степан Шкапій розповів про власну творчість, те, як розпочалася його співпраця з Централізованою бібліотечною системою громади, зауваживши: «Я дуже радий, що маю можливість [ред. — у бібліотеці] виступати перед аудиторією, доносити своє слово. Мені подобається і писати, і читати». Хоч написано іншими уже багато, проте нашому гумористу завше є що сказати. Тож читав для слухачів чимало власного віршованого, щедро ділився своїм талановитим словом.

  А ще літературну подію у Центральній публічній бібліотеці доповнили музичні номери. Ювіляру свою творчість дарував колектив «Барви» Центру національного виховання учнівської молоді  м. Хмельницького.


  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Серія для дітей

  Серія "Детективчик" заснована в 2011 році видавництвом "Національний книжковий проект".
  Для середнього шкільного віку.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр