Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
    Про ЦБС
    Бібліотеки
    Читачам
    Ресурси бібліотек
    Віртуальні виставки
    Наша Україна
    Наше місто
    Літературна світлиця
    БібліоЖиття
    Фотогалерея
    Відеогалерея
    Проєкти та програми
    Контакти
    Карта сайту




    Пошук по сайту

     

    Хмельницька міська рада

     

      Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
    Українець від першого подиху до останнього
    Людмила Дуда, завідуюча бібліотеки-філії №8
    26 Вересня 2024 р.

    Україна багата на духовних, пронизаних любов’ю до рідної землі та спраглих до справедливості людей. Таким був Дмитро Васильович Павличко. З нагоди 95-ї річниці від дня народження видатного майстра українського слова, громадського діяча, поета 25 вересня бібліотека-філія №8 спільно з Хмельницькою школою мистецтв «Озерна» та Ліцеєм №13 Хмельницької міської ради організували літературно-мистецьку годину «Українець від першого подиху до останнього». Провели захід для учнів 11-А класу.

    Школярі познайомились з біографією письменника, його творчими надбаннями, дізнались про нелегкий життєвий шлях. Далі поринули у фантазійний світ поезій, які то змушують задуматись над важливим, то відчути тонкі ноти душі.

    Передати усю палітру творчості митця допомогли музичні композиції на слова відомих його поезій «Два кольори» та «Впали роси на покоси» у виконанні викладачів Хмельницької школи мистецтв — Якубчик Юстини та Абрамової Марії.

    Цікавим доповненням заходу стала книжкова викладка «Людина-епоха, людина-легенда».


    Найбільша книга у центральній публічній бібліотеці
    Найбільша книга у центральній публічній бібліотеці
    • Електронний каталог
    • Електронний каталог
    • Електронний каталог
    • Електронний каталог
    • Електронний каталог
    • Меню для книгоманів
    • Зростаємо професійно
    • Мистецька вітальня
    • Наші видання
    • Послуги ЦБС
    Рандеву з книгою

    За останні місяці 2021 року до бібліотек ЦБС Хмельницької міської територіальної громади надійшло майже 1600 примірників нових книг. Багато творів для дітей та юнацтва, видань українських та світових письменників.

    Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
    детективи
    драми
    казки
    комедії
    легенди
    ліричні вірші
    пригоди
    трилери
    фентезі
    інше

    Слідкуйте за нами у
    соціальних мережах






    © ХМ ЦБС, 2010-2025 г.
       Офіційний сайт
    Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
    www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
    Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
    адміністратора, а також активного посилання на сайт.
    створення
    сайту
    Студія Спектр